خدمات طراحی سایت


طراحی سایت :تیم سئو برتر در تمام زمینه های توسعه وب دارای تجربه است و آماده است که مشتریان را برای رسیدن به پتانسیل کامل همراهی کند. تیم ما یک رویکرد جامع برای توسعه وب دارد که شامل برنامه نویسی ،طراحی سایت و تولید محتوا می شود.ما به خود می بالیم که در قالب یک تیم از افراد با تجربه و حرفه ای در کنار یکدیگر کار می کنیم.هدف ما فقط توسعه وب سایت برای بالا بردن رتبه شما در موتور جست و جو نیست بلکه می خواهیم کاربر شما بهترین تجربه ممکن را از سایت شما بدست آورد.
ما طیف گسترده ای از خدمات را به شما ارائه می دهیم که شامل سایت های تجارت الکترونیک ، وب سایت های پر محتوا (کامل) ، سیستم عامل (زیر ساخت) ، پورتال ، اکسترانت ، اینترانت ، برنامه های تلفن همراه و تبلت ، برنامه های کاربردی فیسبوک ، مرکز اطلاعات و یا یک سایت که به سادگی به صورت آنلاین خدمات شما را به نمایش بگذارد.ما می توانیم یاری دهنده شما در تمام نیازهای طراحی وب باشیم.

تجارت الکترونیک

تیم سئو برتر راه حل های موفقی در توسعه تجارت الکترونیک و نرم افزار سبد خرید برای کسب و کار آنلاین دارد و در این ضمینه به شما کمک خواهد کرد..

اینترانت / اکسترانت

تیم ما توسعه دهنده راه حل های سفارشی برای اکسترانت و اینترانت ، یکپارچه سازی شیرپوینت و مدیریت دانش می باشد.

CMS, ورد پرس , دروپال

ما با استفاده از توسعه سیستم های مدیریت محتوا (CMS) شما را به طور موثر قادر به مدیریت محتوای سایت خواهیم کرد.

برنامه های فیس بوک

تیم سئو برتر پیشرو در توسعه نرم افزار و ارائه خدمات طراحی وب سایت ، موبایل و نرم افزار فیس بوک می باشد.


تجارت پست الکترونیک

ایجاد بهترین نرم افزار و کمپین ایمیل مارکتینگ (بازاریابی پست الکترونیک) برای ایجاد ، ارسال و پیگیری کمپین که منجربه گرفتن بهترین نتایج می شوند.

توسعه دهنده PHP و JS

ارائه دهنده خدمات توسعه وب با برنامه های : PHP ، دروپال ، پایتون ، جاوا اسکریپت/جی کوئری و دیگر فن آوری های مدرن


حضور آنلاین خود را افزایش دهد با انتخاب خدمات بازاریابی ایمیل ما. فرمول برنده جایزه ما ترکیبی از استراتژی، اجرا و ردیابی است

دلیل انتخاب ما توسط مشتریان چیست؟


توسعه وب ریسپانسیو و کراس پلت فرم

قبل از اینکه سایت شما راه اندازی شود تیم سئو برتر از سایت شما بر روی انواع دستگاه ها ، مرورگر ها و همچنین سیستم عامل ها تست گرفته و به عنوان کاربر و مدیر وارد آن میشود تا از ریسپانسیو بودن سایت شما اطمینان حاصل نماید.

محیط امن تست برای پروژه وب شما

ما با استفاده از ابزار جمع آوری محتوای پیچیده ای، که اجازه می دهد تجسم محتوا به لحاظ معماری سایت کیفیت بهینه سازی و سئو داشته باشد را کامل می کنیم، این کار به شما امکان می دهد قبل از بالا آمدن طراحی سایت آن را با امکانات موجود در سایت تست نمایید و نظرات خود را قبل از تکیمیل سایت اعلام نمایید.

نمونه کارها

  • jahanparcham.org بهینه سازی سایت جهان پرچم
  • بهینه سازی سایت anaclean.ir
  • بهینه سازی سایت تحلیل گران
  • بهینه سازی سایت شریف یار
  • طراحی سایت ایران ترگل
  • طراحی سایت مانا بتن کیان

اجازه بدید تیم سئو برتر درباره کسب و کار شما و رشد وب سایت به شما کمک کنه.
اطلاعات تجزیه و تحلیل حرفه ای داشته باشید / بررسی دقیق بازاریابی و برند/ بصورت خاص استراتژی آنلاین خود را متناسب برای رفع نیازهای خود به کار گیرید.

 

ارتباط با سئوبرتر


تخفیف طراحی سایت