8 نوع خدمات پشتیبانی فنی سایت که سئو برتر ارائه می دهد؟

پشتیبانی فنی سایت

هر کدام از وب سایت های اینترتی برای اجرای صحیح و ارائه خدمات مطلوب نیازمند پشتیبانی فنی سایت و نگهداری 24 ساعت می باشند.

تیم سئو برتر با اتکا به تجربه چندین ساله خود در ارائه خدمات اینترنتی و همچنین طراحی سایت و بهینه سازی سایت، با دادن خدمات پشتیبانی به صورت 24 ساعت در هفت روز هفته و کل ایام سال
پاسخگوی نیاز مشتریان می باشد و در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان پشتیبانی اقدام به رفع مشکل می نمایند.

هزینه افزودن ویژگی ها و امکانات جدید، گسترش سیستم، فرستادن کارشناس به محل مربوطه، نصب و راه اندازی سیستم و آموزش، مشاوره و یا سایر درخواست هایی که شامل پشتیبانی سایت نمی باشد به صورت توافقی با مشتری صورت می پزیرد.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های 88558199 و 09199100282 تماس حاصل نمائید.

 

پشتیبانی امنیت وب سایت

 

یکی از موارد اصلی و مهم در پشتیبانی فنی سایت، بحث امنیت وب سایت است که اگر در آن کوچکترین سهل انگاری شود منجر به هک سایت و سرقت اطلاعات و از بین رفتن داده ها وفایل ها می شود.

تیم سئو برتر با ارائه پشتیبانی امنیت وب سایت ها و سیستم مدیریت ورد پرس بستر امنی برای رشد و پیشرفت سایت شما فراهم میکند، تیم سئو برتر با فراهم آوردن نرم افزار و سخت افزار های مورد نیاز و افراد مجرب و کارکشته می تواند به خوبی امنیت سایت شما را فراهم کند.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های 88558199 و 09199100282 تماس حاصل نمائید.

 

پشتیبانی تغییرات در وب سایت

طراحی سایت در مدت زمان مشخصی صورت می پذیرد و پایان می باید، اما نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که بعد از طراحی سایت کار اصلی ما شروع می شود.

طراحی سایت نیز مانند سایر کارها، برای این که بتواند به درستی در طول زمان کارکند نیازمند پشتیبان می باشد.

تیم سئو برتر با توجه به تجربه چندین سال خود در طراحی و بهینه سازی سایت، آمادگی لازم برای پشتیبانی تغییرات سایت شما را دارد، که میتوان به عنوان مثال به بروز نگه داشتن سایت و
پلاگین های مورد استفاده، رفع عیوب طراحی و همچنین ایجاد تغییرات دلخواه که خارج از پشتیبانی می باشد اشاره نمود.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های 88558199 و 09199100282 تماس حاصل نمائید.

 

پشتیبانی هاست و سرور

یکی از مواردی که همواره ذهن مشتریان را درگیر میکند، وضعیت هاست و سرور و امنیت آن می باشد.، مخصوصا در زمینه بهینه سازی سایت که اگر سرور داخل ایران باشد ممکن است رقیب با پیشنهاد پول به صاحب سرور اقدام به ایجاد مشکل در هاست شما کند.

تیم سئو برتر با تهیه انواع سرویس ها از داخل و خارج ایران به طور کامل امنیت سایت شما را تامین میکند و با ارائه تعهد اجازه هر گونه سو استفاده از هاست شما رو نمی دهد.

شما می توانید با تهیه ی هاست خود از سئو برتر خیال خود را از بابت مزاحمت های داخلی راحت نمائید و همچنین از مزایای سرورهای خارج از ایران که هم دارای سرعت بیشتر و هم امنیت بیشتر می باشند بهره مند شوید.

برای اطلاعات بیشتر با شماره های 88558199 و 09199100282 تماس حاصل نمائید.

شرح خدمات پشتیبانی وب سایت

 

پشتیبانی فنی سایت از  پشتیبانی هاست و سرور و خدمات هاستیگ شروع می شود. به ترتیب زیر شما می توانید خدمات از ما دریافت کنید.

1- خدمات پشتیبانی سرور

2-خدمات پشتیبانی طراحی سایت

3- خدمات تولید محتوا

4- خدمات سئو سایت

5- خدمات بهینه سازی سایت داخلی سایت

5- خدمات آموزشی و مشاوره ای سایت

6- خدمات دیجیتیال مارکتینگ سایت

7- خدمات پشتیبانی و ادمین پیج اینستا گرام

8- خدمات سئو مارکت حرفه ای

انواع خدمات پشتیبانی فنی سایت

1- پشتیبانی فنی و امنیتی  سایت و رفع خطاها و ارورها و خدمات انتقال از هاست به سرور دیگر

2- خدمات بهینه سازی کد ها و بهینه سازی سایت و پشتیبانی بهینه سازی سایت

3- خدمات پشتیبانی محتوا

4- خدمات پشتیبانی  و مشاوره سئو مارکت برای رونق کسب و کار

قیمت پشتیبانی فنی سایت

در مورد قیمت پشتیبانی سایت ابتدا باید سایت  شما مورد بررسی و آنالیز قرار بگیرد . تا قیمت در هر سطح پشتیبانی توسط بخش فنی شرکت  اعلام می گردد.

برای پشتیبانی فنی سایت  شما می توانید هم تماس بگیرید و هم درخواست خود را در فرم زیر بنویسید.

طراحی سایت

سئو چیست؟

طراحی سایت در کانادا

هزینه ماهیانه پشتیبانی سایت

 اگر شما  فقط هزینه پشتیبانی فنی یکساله بخواهید یا ماهیانه این هزینه خیلی پایین تر خواهد بود از هزینه پشتیبانی سئو سایت  و یا هزینه پشتیبانی محتوای سایت

بنابراین برای هزینه پشتیبانی ماهیانه سایت ها از قبیل هزینه  ماهانه بسته به نوع فعالیتی که دارید هزینه‌ها از صد هزار تومن تا یک میلیون تومن محاسبه و خدمت شما فاکتور ارائه می گردد.

هزینه پشتیبانی سئو سایت  بستگی داره به نوع کلمات کلیدی شما ، کسب و کار شما و خدماتی که ارائه میدید و رقابتی که وجود دارد. اگر کلمات کلیدی شما صفحه اول گوگل باشه هزینه‌اش کمتر خواهد بود.  و اگر خدمات پشتیبانی برای کلمه کلیدی که در صفحات اول نیستند. بعد از  آنالیز سایت هزینه بر اساس رقابت  به شما اعلام می گردد.

هزینه تولید محتوا بر اساس نوع محتوا  اعم  از  محتوای تخصصی و یا محتوای بازاری محاسبه و اعلام می گردد و یا هزینه تولید محتوا و ترجمه کتاب های تخصصی و یا سایت های که در حوزه کاری شما نیاز به متخصص داره و ترجمه واژگان هزینه بالایی خواهد داشت .

قیمت پشتیبانی سایت وردپرس

قیمت پشتیبانی سایت وردپرس برای نگهداری بروز رسانی  و آپدیت کدهای داخلی سایت هزینه ای معادل 500 هزار تومان  الی یک میلیون تومان دریافت می گردد.

هزینه ی پشتیبانی سایت چطوری و بر چه اساسی قیمت گذاری می گردد؟

قیمت های پشتیبانی سایت برای سایت های معمولی بین 500 تا 2 میلیون سالیانه دریافت می گردد. اما  برای دریافت هزینه های مختلف پشتیبانی هزینه ها بر اساس نوع پشتیبانی و خدمات پایه ای تا خدمات تولید محتوا و بهینه سازی سایت و یا خدمات آموزشی به پرسنل و کارمندان شرکت فرق می کند. بنابراین برای دریافت قیمت های مختلف پشتیبانی حتما با ما در تماس باشید تا  بتوانیم خدمات را بازگو و از مشکلات فنی شما باخبر  و طی مذاکره تلفنی و یا حضوری قیمت ها را  اعلام کنیم.

 نمونه خدمات کامل سایت بالابر

پکیج های پشتیبانی سایت

هزینه ادمین سایت

فرم تماس

6 Comments

 1. سارا گفت:

  قیمت خدمات پشتیبانی فنی سایت بر چه اساسی است و اصولا چقدر هزینه می گیرید لطفا بصورت مشخص برای ما ارسال کنید البته من یک سایتی دارم که دست یه شرکتی دادم.هزینه 200 هزار تومانی برای پشتیبانی از من خواسته من قبول نکردم.

  • هزینه پشتیبانی بر اساس پشتیبانی فنی سایت و خدمات امنیتی و همچنین خدمات بهینه سازی قالب سایت، بهینه سازی کد های سایت یا بر اساس پشتیبانی و تولید محتوا متنی و یا تولید محتوای اختصاصی ,عکس و فیلم محاسبه می گردد و از 500 هزار تومان شروع می شود. اگر ماهی 200 تومان پشتیبانی خواسته باشد . باید بفرمایید که پشتیبانی بر چه اساسی بوده است؟

 2. بینش پژوه گفت:

  آیا امکان پشتیبانی سایت های ما در امریکا برای شما وجود دارد. من یک ایرانی ساکن امریکا هستم و چهار تا وب سایت دارم لطفا راهنمایی فرمایید ممنون میشم.

  • حتما پشتیبانی فنی برای ایرانیان خارج از کشور انجام می شود و با قیمت های بسیار مناسب و پایین تر از خود آمریکا در حال حاضر هم سئو برتر چنین خدماتی را ارائه می دهد.
   سایت steptocanada.net در کانادا
   سایت primerytowing.com در آمریکا
   سایتuskenergy.com در واشنگتن

 3. حسن گفت:

  سلام. بنده یک سایت فروشگاهی با قالب آماده تهیه کردم و قصد گذاشتن محصول در آن را دارم. اما سایت من یه طور کلی دارای اشکالاتی هست که پشتیبان سایت نیز نمیتواند آن را حل کند.پشیبانی شما به چه صورت است و در چه مدت زمان حداقل انجام میدهید و حدودا مبلغی که باید پرداخت شود چقدر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف طراحی سایت

فروش  سایت های آماده با زنگ خور خیلی خوب و سئو شده

02188558199

09199100282

همین امروز صاحب سایت باشید

سایت های آماده در زمینه فروش چوب ، فروش نئوپان ، تجهیزات قالب بندی ساختمان ، گردشگری ، بازار ابزار و شغل های مختلف بفروش می رسد