سوالات

سوالات متداول طراحی سایت و سئو

1چه دلیلی دارد طراحی سایت بر پایه سئو طراحی شود؟
طراحی سایت وقتی بر پایه سئو انجام می گردد. یعنی تمام معیار های گوگل و رشد صفحات شما درربات های لغزنده شناسایی می گردد. و سرعت سایت شما همچنین امنیت داده و بهینه سازی عکس ها و کد های جاوا اسکریپت و css را شامل می گردد. و این امکان برای شما وجود دارد که امکانات مختلف را در طول طراحی و سال های بعد به سایت خود بتوانید اضافه کنید.
2تفاوت طراحی سایت در سئو برتر با دیگر شرکت های طراحی سایت چیست؟
طراحی سایت در سئو برتر همیشه بر اساس سئو طراحی می شود.این بدان معنی است که سایت های طراحی شده در سئو برتر امکان رشد بالاتری نسبت به طراحی های معمولی دیگر دارند. و تمامی استاندارد های و آپدیت های جدید سئو در شرکت سئو برتر رعایت می شود.تاسایت طراحی شده از همان روز طراحی بتواند در صفحات گوگل رشد کند.جهت مشاوره رایگان می توانید با شماره های 02188108675 و 02188108662 تماس حاصل فرمایید.
3تعرفه طراحی سایت در سئو برتر به چه صورت است؟
تعرفه طراحی و سئوی سایت متناسب با نیاز و خواسته شما تعیین می شود. با کیفیت ترین سئوی سایت به صورت تضمین شده با قیمتی مناسب به مشتریان گرامی ارئه می گردد. برای کسب اطلاع دقیق از قیمت ها به صفحه قیمت گذاری یا تماس با ما مراجعه نمایید.همچنین جهت مشاوره رایگان می توانید با شماره های 02188108675 و 02188108662 تماس حاصل فرمایید.
4چقدر طول می کشد تا سایتمان به صفحه اول بیاید؟
زمان دقیقی برای این کار نمی توان ارائه داد اگر شرکتی چنین ادعایی بکند خلاف واقع است. ولی در شرکت سئو برتر با تکیه بر دانش متخصصان که مرتبا به روز نیز می شود این زمان به حداقل مقدار خود می رسد. داشتن تجربه بالا ، شناخت از الگوریتم های جدید گوگل ، کار مداوم بر روی وب سایت ها و... از جمله عوامل موفقیت سئو برتر در این زمینه می باشد.
5تعیین کلمات کلیدی به چه صورت است؟
تعیین کلمات کلیدی در یک سایت بر پایه سئو اهمیت بسیار زیادی دارد. انتخاب درست این کلمات به بهبود جایگاه سایت و درنتیجه بهبود کسب و کار و هدفی که برای آن سایت را ایجاد کردید کمک شایانی می کند. این کار به وسیله تجربه و دانش متخصصان ما و با استفاده از ابزار های خاصی به بهترین شکل ممکن برای مشتریان گرامی انجام می گردد.برای دریافت مشاوره با شماره 02188108662 تماس بگیرید.
6 بهینه سازی سایت (سئو سایت)SEOچیست؟
مخفف Search Engine Optimization، “بهینه سازی سایت برای موتور جستجو می باشد.” روندی که منجر به گرفتن ترافیک- اصلاح کد های داخل سایت -فعالیت در شبکه های اجتماعی -قرار دادن تگ ها و گرفتن خطاهای سایت برا ساس پارامترهای بهینه سازی سایت موجود در گوگل که بصورت فعالیت مستمر در سایت شما ویا تمام موتورهای جستجوی عمده مانند یاهو و بینگ انجام می شود و باعث گرفتن بازدید بیشتر و ارتقا سایت شما در صفحه اول گوگل میگردد. ونتیجه آن منجربه ارتباط سریعترشما با مخاطب و یا مشتری و ارتقای شغلی و بازاریابی هدف دار میگردد، . به عبارت ساده تر سایتی باید داشته باشید که یک شخص بتواند استفاده بهینه و مفید از سایت شما داشته باشد. و جذابیت مطلب ،ویدئو، عکس،و….به حدی در سایت شما وجود داشته باشد که کاربرها بارها به سایت شما مراجعه نمایند. و این مستلزم داشتن دانش سئو seo(بهینه سازی وب سایت) و مطالعه مکرر قوانین و اصلاحات و تغییرات موجود در موتورهای جستجو بخصوص گوگل می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید:


 
با ما در از آخرین اخبار سئو و طراحی سایت با خبر شوید

خبرنامه


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف طراحی سایت