گوگل والت چیست

 

گوگل والت چیست

Google Wallet چگونه از شماره‌ کارت‌های اعتباری استفاده می‌کند

Google برای پردازش پرداخت خریدهای آنلاین و آفلاین با استفاده از Google Wallet، از جمله تراکنش‌های Google Play، و همچنین برای اهداف کنترل جعل و تقلب، از شماره کارت‌های اعتباری و کارت‌های پیش‌پرداختی استفاده می‌کند که در حساب Google Wallet خود وارد کرده‌اید. اعلامیه حریم خصوصی Google Wallet اطلاعات دقیقی درباره نحوه استفاده ما از اطلاعات حساب Google Wallet، از جمله اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌کنیم و نحوه اشتراک‌گذاری آنها، ارائه می‌دهد. ما اطلاعات شخصی را تنها در شرایطی که در اعلامیه حریم خصوصی Google Wallet توضیح داده شده در اختیار اشخاص ثالث قرار می‌دهیم. شماره کارت‌های اعتباری و کارت‌های پیش‌پرداختی که در حساب Google Wallet خود وارد می‌کنید رمزگذاری می‌شوند و در سرورهای ایمن در مکانی امن ذخیره می‌شوند.

سؤالات متداول از گوگل

‫Google چگونه از حریم خصوصی من محافظت می‌کند و اطلاعات من را ایمن نگه می‌دارد؟

ما می‌دانیم که امنیت و حریم خصوصی برای شما مهم هستند – این موارد برای ما نیز مهمند. ما تأمین امنیت بالا را در اولویت قرار داده و به شما اطمینان می‌دهیم که اطلاعات شما ایمن و زمانی که به آنها نیاز دارید در دسترس هستند.

ما برای تضمین امنیت بالا، محافظت از حریم خصوصی شما و مفیدتر و کارآمدتر ساختن Google برای شما پیوسته در تلاشیم. هر سال صدها میلیون دلار برای حفظ امنیت هزینه می‌کنیم و برای حفظ امنیت اطلاعات شما، کارشناسان مشهور جهانی در زمینه امنیت داده را استخدام می‌کنیم. همچنین ابزارهای امنیتی و حریم خصوصی با کاربرد آسان، مانند Google Dashboard، تأیید ۲ مرحله‌ای و تنظیمات تبلیغات، را طراحی کردیم. بنابراین هنگام اشتراک‌گذاری اطلاعات با Google، کنترل در دست شما است.

در سایت خوب است بدانید می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد امنیت و ایمنی آنلاین کسب کنید، از جمله این که چگونه از خود و خانواده خود در فضای آنلاین محافظت کنید.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

پست های مرتبط

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *