چگونه می توان در طراحی سایت و سئو سایت از رقبا پیشی گرفت؟

 

به نظر شما چگونه می توان در طراحی سایت و سئو سایت از رقبا پیشی گرفت؟

یکی از مهمترین فعالیت ها یا بهتر است بگوییم که ابتدایی ترین فعالیت برای اینکه طراحی سایت و سئو آن هر چه بهتر انجام شود آنالیز کلمات کلیدی و سایت های رقبا به خصوص سایت هایی که در صفحه ی اول و لینک های ابتدایی می باشند است.با اینکار یک پیش زمینه ی درست و مناسبی برای طراح سایت و مهمتر از آن سئو سایت برای شما ایجاد خواهد شد و می توانید با توجه به دانش و اطلاعاتی که به دست آورده اید طراحی و بهینه سازی سایت خود را آغاز نمایید.

چگونه می توان در طراحی سایت و سئو سایت از رقبا پیشی گرفت؟
چگونه می توان در طراحی سایت و سئو سایت از رقبا پیشی گرفت؟

مهمترین فاکتورهایی که برای آنالیز سایت های رقیب باید در نظر گفته شود:

شناسایی رقبا

در ابتدا باید این مسئله را دریابید که رقبای اصلی شما چه کسای هستند و سایت های آن ها به چه صورت و با چه نو قالبی و چه استراتژی خاصی طراحی شده و از چه کلمات کلیدی برای بهینه سازی استفاده کرده اند.

چگونه فعالیت خود را از طریق سایتشان انجام می دهند و از چه جذابیت هایی در طراحی وب سایت خود در نظر گرفته اند تا کاربران را جذب نمایند.در حال حاضر سایت های زیادی در فضای مجازی جود دارند که عملیات آنالیز را برای شما به انجام می رسانند SEMrush وSeoSite check up و Woorank  3 مورد از این سایت ها می باشند که به صورت Free آنالیز یک سایت را در اختیار شما قرار می دهند.

تعداد بک لینک

تعداد لینک ها و اینک این لینک ها به چه ورت و از چه سایت هایی گرفته شده اند نیز یکی از مهمترین فاکتورهایی است که در مورد سایت رقیب حتما باید بدانید و آن را در نظر بگیرید و برای سایت خود اعمال نمایید.برای اینکار می توانید از سایت های BackLink Checker و Moz.com و Majestic.com  کمک بگیرید.

ترافیک سایت رقیب

حجم ترافیک نیز یکی دیگر از فاکورهایی است که بهتر است به آن توجه شود که برای اطلاع از آن می توانید از الکسا کمک بگیرید.

پست های مرتبط

  1. سلام . به جز این روشها آیا روش دیگری برای افزایش رتبه سایت و یا برای بالابردن بهینه سازی سایت و پیشی گرفتن از رقبا وجود دارد ؟
    بهینه ساز و یا بهینه سازی سایت باید چگونه باشد ؟

  2. سلام و تشکر بابت سایت خوبتون که مطالب خوبی توش قرار داره . میخواستم بدونم بهینه سازی سایت در چه صورت می تواند برای سایت مضر باشد ؟

    چه کارهایی باید انجام دهیم تا بهینه سازی یا سئو سایتمان و مطالب و محتوای سایتمان اسپم نشود ؟

    با تشکر از سایت خوبتون که سئو سایت رو بصورت کامل توضیح داده

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *