طراحی سایت ریسپانسیو

 

 طراحی  سایت های  واکنش گرا یا  سایتهای  هوشمند

طراحی سایت ریسپانسیو چه نوع طراحی است؟

 ریسپانسیو  به معنی واکنش گرا  یعنی  سایتی که در طراحی بتواند  با نمایشگرهای مختلف بصورت هوشمند به  سایز نمایشگر در بیاید. یاب به عبارتی به حالت تبلت ویو و موبایل ویو تغییر ظاهر دهد. که این نوع طراحی بعد از  ظهور مو بایل های هوشمند و تبلت ها شکل گرفت تا کار بر بتواند با راحتی تمام تمامی  مطالب و منوهای سایت را در نمایشگر خود ببینید بنابراین طراحی سایت ریسپانسیو یک نوع  پیشرفت در زمینه طراحی سایت به حساب می آید.

آیا طراحی سایت ریسپانسیو در  سئو سایت  تاثیر دارد؟

قطعا  طراحی سایت ریسپانسیو در  بهینه سازی سایت  و یا همان سئو  سایت تاثیر مستقیم دارد. زیرا به دلایل زیر می توان اهمیت ریسپانسیو را مطر ح کرد.

۱-  باعث بهبود مطالعه کاربر  در موبایل و تبلیت می گردد.

۲- نمایشگر های مختلف و با سایز های مختلف هر روز در بازار عرضه می گردند و  بنابراین سایت ریسپانسیو مشکلی با عرضه محصولات بازار ندارد.

۳- یک سایت پر بازدید بدون ریسپانسیو  بودن می تواند کلی کاربر  از دست بدهد  و یا مخاطب را فراری دهد. زیرا که نزدیک به ۵۰ در صد کاربران از موبایل و تبلت استفاده می کنند.

 طراحی سایت واکنشگر  قطعا تحولی  بزرگ در عرصه طراحی  وب می باشد و می تواند دیتا درخواستی کاربر  را در هر زمان در دسترس قرار دهد. پس ضمن اینکه  کار اطلاع رسانی را سریع تر  کرده در بازار یابی  آنلاین و یا همان سئو مارکت نقش اساسی می تواند بازی کند.  و باعث فروش بیشتر  و در واقع نهادینه کردن بازار در فضای مجازی گردد.  

جمله معروف بیل گیتس اشاره دارد که  بازار آینده بدون فضای مجازی امکان توسعه نخواهد داشت.بنابراین بروز رسانی  سایتها  متناسب بغا موبایل و تبلیت هم جزو اهداف توسعه وب در اهداف پیش بینی شده برای طراحی وب جزو ملزومات  طراحی  است.

 جهت مشاوره طراحی سایت و یا سفارش  طراحی سایت  فرم زیر را پر نمایید.

No Fields Found.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

پست های مرتبط

  1. لطفا اعلام فرمایید طراحی سایت ریسپانسیو همان طراحی سایت بر پای ه سئو است

    • اگر منظورتون این است که طراحی سایت بر پایه سئو می تواند ریسپانسیو باشد. جواب بله

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *