سئو تضمینی

2دیدگاه ها

علت نوسانات نتایج گوگل و نفی  سئوی تضمینی:

در  بعضی از سایتها  دوستان اعلام کردند  که با نوسانات نتایج  و تغییرات  جدید در  الگوریتمهای گوگل دیگر نمی توان سئو تضمینی ارائه کرد. در زیر چند نمونه از ایراداتی که هنوز گوگل دارد  و تشخیص کلمات بجز انگلیسی برای  روبوت های گوگل سخت  است و  به دلایلی که در زیر با اسناد منتشر شده در گوگل می پردازیم. همیشه میتوان سئوی تضمینی ارائه داد. تا زمانی که با دقت بتوانیم  سایتها و رقبا را  آنالیز  کنیم همچنین  آنالیز کلمات در گوگل و بررسی نحوه لینک دهی و بولد  کلمات در گوگل.

البته  دلایل  ارائه شده  دلایل کافی بر نفی  سئو  تضمینی سایت ها نیست و هر  سایتی که بتواند محتوای اورجینال و مفید در اختیار کاربران قرار دهد میتواند برای همیشه در  نتایج گوگل در صفحات  اول قرار گیرد. این  درست که سئو کردن کلمات رقابت زیادی در ایران گرفته  اما همیشه   کار سخت و رقابت سخت است  که دانش  انسان ها بهتر از روبوت ها بوده بعنوان مثال گوگل ایرادات  زیادی در انتخاب  کلمات و یا  ترجمه کلمات دارد . چند نمونه را برای  شما ذکر می کنم به عکسهای زیر  نگاه کنید و  ببینید چه اشتباهاتی  در نتایجی که ارائه می دهد  دارد.

%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%af%d8%a7%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d8%b4%d8%ae%db%8c%d8%b5-%da%a9%d9%84%d9%85%d8%a7%d8%aa عکس بالا نشان می دهد که وقتی کلمه تور دبی را  سرچ می کنید گوگل بهnet که همان  معادل انگلیسی تور ماهیگیری است  واکنش  نشان می دهد و  net را بولد می کند این همان اشتباه در تشخیص کلمات است که کلمه تور مسافرتی را تور ماهیگیری حساب کرده است. خیلی از این موارد در گوگل موجود است.

photo_2016-09-22_21-11-07

photo_2016-09-22_21-11-13

متخصص در امر بهینه سازی داخلی سایت ها،ارائه مشاوره های لازم در بهبود سئو سایت و بهینه سازی هدفمند سایت، پشتییبانی تخصصی سئو

درباره ما و این بلاگ

تیم سئو برتر به مشتریان خود کمک می کند که به بهترین نتیجه ممکن برسند.

رایگان درخواست کنید

تیم سئو برتر یک سرویس سئو حرفه ای را به شما ارائه می دهد که به شما کمک می کند که امتیاز جست و جوی شما افزایش پیدا کند و با کلمات کلیدی خود به بالاترین رتبه خود برسید.

اشتراک در خبرنامه!

Fields marked with an * are required

مطالب در مورد طراحی  سایت و سئو را بخوانید و نظرات خود را بنویسید مسرانه جواب خواهیم داد

 تمام پستها ی ما را یکجا ببینید
2دیدگاه ها
  • صبا
  • نوامبر 18, 2016
  پاسخ دادن

  آیا سئو تضمینی تیم سئو برتر بعد از تحویل پشتیبانی هم می گردد. پشتیبانی سایت با سئو تضمینی چند ماه گارانتی می گردد؟

   • kiyomars
   • نوامبر 18, 2016
   پاسخ دادن

   سئوی تضمینی تیم سئو برتر با تضمین ۳ ماهه تضمین سئو ۶ ماهه و تضمین سئو یکساله انجام می گردد

 

پیام بگذارید