مدیریت پرداخت به ازای هر کلیک (PPC)

مدیریت پرداخت به ازای هر کلیک (PPC)


پرداخت به ازای هر کلیک دارای تاثیر فوری و فوق العاده ارتقا سایت و کسب و کار شماست و نتیجه آن قرار گرفتن در معرض دید بزرگتر و وسیعتر مخاطبین و مشتریان هدف خواهد بود و نتیجه بهتر و عالی این است که شما در صفخه اول بهترین موتور جستجوی گوگل قرار می گیرید.
تیم سئو برتر تجربه کافی برای گرفتن جایزه در تبلیغات گوگل , bing ,Facebook, LinkedIn,Twitter و YouTube را در بین رقبا دارد.

استراتژی مبارزه و رقابت ما برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان ما و شرایط موجود در بازار طراحی شده اند. ارائه شرایط پرداخت روزانه به ازای هر کلیک در طول خدمات که شامل (کلیک کنید): جستجو آگهی، تبلیغات فیلم، نمایش آگهی ها، PPC بازاریابی و تبلیغات اجتماعی است جزو خدمات سئو برتر است.ما نتایجی را ارائه میدهیم که برای رسیدن به مشتریان بیشتر در دستیابی به اهداف کسب و کار خود به شما کمک خواهد کرد. همچنین حساب های مشتریان را بر اساس قیمت و بودجه روزانه مدیریت می کنیم و پیشنهاد میدیم چطوری از پکیج های روزانه گوگل استفاده نمایند تا اطمینان کامل برای رسیدن ROI حاصل شود .نتایج برجسته ما با توجه به رویکرد پیچیده و مناسب ما که شامل مروری دقیق از کسب و کار مشتری ما و آرمان و اهداف وی برای تبلیغات گوگلی در طول تبلیغات کلیک کنید، است. و همچنین به عنوان یک بررسی از گزینه های یک لیست اولویت بندی فعالیت های تبلیغاتی توصیه می شود.

بهترین استراتژی ایمیل مارکتینگ

تیم سئو برتر میتواند توسعه دهد کسب و کار شما را با بهترین استراتژی ممکن برای جذب مخاطبان هدف و ایجاد امکانات و نیاز های اطلاعاتی.

بهترین استراتژی ایمیل مارکتینگ

تیم سئو برتر میتواند توسعه دهد کسب و کار شما را با بهترین استراتژی ممکن برای جذب مخاطبان هدف و ایجاد امکانات و نیاز های اطلاعاتی.


نمایش تبلیغات

تیم ما با استراتژی های بازاریابی نمایش به شما کمک می کند تا نمایش و استفاده از برند شما در بین کاربران افزایش یابد, ما می توانیم کمپین های برندتان را مدیریت کنیم و به همه معرفی کنیم . با تیم سئو برتر برند شما جهانی میشود.

تبلیغات اجتماعی

آیا شما میخواهید برند خودتون رو به همه معرفی کنید یا ارائه خدمات بدهید یا تولید خدمات کنید ؟! تیم سئو برتر با یک استراتژی تبلیغات اجتماعی به شما کمک میکند تا به اهداف مورد نظرتون برسید.


ویدئو تبلیغاتی

تخصص تیم ما در تبلیغات آنلاین میباشد, تیم ما آماده است تا سود رقابتی شما را افزایش دهد با ساخت ویدئو تبلیغاتی که این کار منجر به نمایش همگانی برند شما خواهد شد.

420

مدیریت ارائه PPC


213

پرداخت تبلیغات جستجو


17

پروژه ویدیو تبلیغاتی


141

کمپین نمایش تبلیغات


98

Successful PPC Remarketings


315

پروژه تبلیغات اجتماعی


حضور آنلاین خود را افزایش دهید ، با انتخاب خدمات بازاریابی ایمیل ما. فرمول برنده جایزه ما ترکیبی از استراتژی، اجرا و ردیابی است

نمونه کارها

  • بهینه سازی سایت پارس وب سرور
  • بهینه سازی سایت بازار بزرگ
  • طراحی و بهینه سازی سایت آتیه بالابر
  • بهینه سازی سایت آب مقطر
  • بهینه سازی سایت گشت نوید
  • طراحی سایت تنها وود
تخفیف طراحی سایت

فروش  سایت های آماده با زنگ خور خیلی خوب و سئو شده

02188558199

09199100282

همین امروز صاحب سایت باشید

سایت های آماده در زمینه فروش چوب ، فروش نئوپان ، تجهیزات قالب بندی ساختمان ، گردشگری ، بازار ابزار و شغل های مختلف بفروش می رسد