سئو سایت

SEO در حقیقت ارائه دهنده حضور و جستجو قابل مشاهده و موثر خدمات و وبسایت شما در صفحه اول گوگل وموتورهای جستجو که منجر به افزایش قابل توجهی از فروش، سودآوری و بهره وری هزینه برای مشتریان شماست

سئو مخفف Search Engine Optimization ، “بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو می باشد.” روندی که منجر به گرفتن ترافیک- اصلاح کد های داخل سایت -فعالیت در شبکه های اجتماعی -قرار دادن تگ ها و گرفتن خطاهای سایت برا ساس پارامترهای بهینه سازی سایت موجود در گوگل که بصورت فعالیت مستمر در سایت شما و یا تمام موتورهای جستجوی عمده مانند یاهو و بینگ انجام می شود و باعث گرفتن بازدید بیشتر و ارتقا ورشد سایت در صفحه اول گوگل میگردد. ونتیجه آن منجربه ارتباط سریعتر با مخاطب و یا مشتری و ارتقای شغلی و بازاریابی هدف دار م یگردد، . به عبارت ساده تر سایتی باید داشته باشید که یک شخص بتواند استفاده بهینه و مفید از سایت شما داشته باشد. و جذابیت مطلب ،ویدئو، عکس،و….به حدی در سایت شما وجود داشته باشد که کاربرها بارها به سایت شما مراجعه نمایند. و این مستلزم داشتن دانش سئو seo(بهینه سازی وب سایت) و مطالعه مکرر قوانین و اصلاحات و تغییرات موجود در موتورهای جستجو بخصوص گوگل می باشد.
ارتقا سایت در گوگل :
تیم سئو و بهینه سازی سایت سئو برتر با دانشی چند ساله و تجربه کاری زیاد از اولین تیم های طراحی و بهینه سازی سایت که سئو و را به عنوان یک شغل مناسب و مرتبط با فضای مجازی در ایران معرفی کرده است. با تیمی مجرب و کارشناسان معتبر در فضای مجازی می تواند به شما در بهبود رتبه سایت در گوگل کمک نماید و سئو سایت شما را به بهترین رتبه در گوگل برساند. این افزایش رتبه می تواند با چندین لینک و حتی تا اولین لینک ادامه یابد. این تیم تا بحال توانسته بالای 300 سایت را بهینه نماید و حتی مشتریانی دارد که نزدیک به 5 سال است که خدمات بهینه سازی سایت را دریافت می نمایند. به عنوان مثال سایت مناقصات پارس نماد با 5 لینک در صفحه اول گوگل و هر ساله جزو 100 شرکت برتر در زمینه کار آفرینی می باشد که بهینه سازی سایت پارس نماد دیتا توسط این تیم صورت گرفته و مشاوره های لازم چندین ساله با تغییرات اعمال شده در گوگل همیشه همسان بوده است.

مراحل بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و گوگل
۱- سئوی داخلی سایت
سئوی داخلی یا همان سئوی On- page سئویی است که ابتدا از داخل سایت شروع می گردد و بهترین نوع سئو از تولید محتوای متناسب با موضوع بهینه سازی سایت شروع شده و هر قدر محتوا اورجینال و تک باشد آن محتوا بصورت منابعی در گوگل ذخیره می گردد و جزو الویت های یک گوگل قرار می گیرد. همچنین نوع تولید محتوا نسبت به رقبا باید کلمات بیشتری داشته باشد همچنین از کیفیت متناسب برای خواننده بهتر از رقبای دیگر و جذابیت داشته باشد. محتوا اگر تک باشد و کپی سایتهای دیگران نباشد شما 50 درصد راه را پیموده اید و این در حالی است که رقبای سرسختی در صفحه اول دارید. موارد دیگر سئوی داخلی چگالی کلمات است که باید رعایت گردد و در صد آن معمولا به نسبت کلمه 4 درصد باشد. سعی کنید مطالب شما همیشه از 300 کلمه بیشتر باشد تا بتوانید چگالی کلمات راتنظیم کنید.

بهینه سازی کد های قالب سایت موارد دیگر ی از بهینه سازی داخلی سایت هاست. که کاری است تخصصی و باید بر اساس اصول گوگل کد نویسی نوشته و اصلاح گردد که بحثی مجزا در مقالات به ان پرداخته ایم.

بهینه سازی روبوت و سایت مپ هم یکی از راهکارهخای بهینه سازی داخلی و یا همان سئوی داخلی سایت است .

رعایت سرتیترh1 برای موضوع عناوین مطالب همچنین h2 و بقیه سرتیترهای عناوین کلید واژه کانونی و رعایت استاندارد متا های سایت هم از موارد بهینه سازی داخلی سایت خواهد بود.

تعریف عکس مرتبط با عنوان نوشته و یا مطلب که همانAlt می باشد از موارد دیگر بهینه داخلی سایت می باشد. سعی کنید از عکسهای با حجم متناسب در سایت استفاده نمایید تا لودینگ سایت بالاتر نرود و باعث کندی سایت نگردد.

۲- سئوی خارجی سایت
سئوی خارجی یا همان سئوی off page سئویی است که بیرون از سایت برای گرفتن بازدید و باز نشر اطلاعات در سایتهای مختلف مرتبط با محتوای سایت ما یا در شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک تویتر،گوگل پلاس، لینکدین و یا شبکه های ایرانی اجتماعی مثل کلوپ و یا هم میهن برای معرفی سایت انجام می گردد تا هم سایت لینک ورودی از سایت های فوق داشته باشد و اهمیت دو چندانی در روبوت گوگل بگیرد. البته کیفیت لینکها و اینکه فالو هستند یا نو فالو خیلی می تواند در رقابت های سنگین کلمات به سایت کمک نماید.
جدا از این نوشتن نظرات در سایتهایی با پیچ رنک بالا و یا رتبه بازدی بال می تواند برای سایت شما کمک شایانی بکند.
باز نشر اطلاعات در وبلاگها هم روش دیگری است برای بهینه سازی خارجی وب سایت که همان قضیه دو شرطی سئو برای وبلاگ و وبلاگ برای سئو است.
مطالب همیشه به روز تر خواهد شد……

SEO در صفحه

قرار دادن آسان مطالب در دسترس جستجوی موتورهای جستجو گر. تیم سئو برتر آماده پیاده سازی راه حل های مختلف برای افزایش رتبه بندی شما و بهبود عملکرد مطالب سایت در صفحات اول گوگل و موتور های جستجو است

ساختن لینک

یکی از موارد ضرورری در استراتژی بهینه سازی سایت موفق، ایجاد و اضافه کردن لینکهای داخلی با کلمات کلیدی مرتبط در سایتهای مرتبط با سایت ما و همچنین ایجاد پروفایلهای در انجمن های و سایتها برای گرفتن لینک که برای موتورهای جستجو از اهمیت فوق العاده ای برخور دارند.

جستجوی واقعی

توسعه و ارتقاء هدفمند محتوا اهمیت ویژه ای در بهبود و ارتقا سایت در موتور های جستجو دارد و نیاز شما را برای دستیابی سرچ کلمات کلیدی هدف محقق می سازد.تیم سئو برتر متخصص بهبود رتبه محتوای سایت شماست

مخفف Search Engine Optimization، “بهینه سازی سایت برای موتور جستجو می باشد.” روندی که منجر به گرفتن ترافیک- اصلاح کد های داخل سایت -فعالیت در شبکه های اجتماعی -قرار دادن تگ ها و گرفتن خطاهای سایت برا ساس پارامترهای بهینه سازی سایت موجود در گوگل که بصورت فعالیت مستمر در سایت شما ویا تمامموتورهای جستجوی عمده مانند یاهو و بینگ انجام می شود و باعث گرفتن بازدید بیشتر و ارتقا سایت شما در صفحه اول گوگل میگردد. ونتیجه آن منجربه ارتباط سریعترشما با مخاطب و یا مشتری و ارتقای شغلی و بازاریابی هدف دار میگردد، . به عبارت ساده تر سایتی باید داشته باشید که یک شخص بتواند استفاده بهینه و مفید از سایت شما داشته باشد. و جذابیت مطلب ،ویدئو، عکس،و….به حدی در سایت شما وجود داشته باشد که کاربرها بارها به سایت شما مراجعه نمایند. و این مستلزم داشتن دانش سئو seo(بهینه سازی وب سایت) و مطالعه مکرر قوانین و اصلاحات و تغییرات موجود در موتورهای جستجو بخصوص گوگل می باشد.

ارتقا سایت در گوگل :

تیم سئو و بهینه سازی سایت سئو برتر با بکارگیری جدیدترین متد های بهینه سازی وب سایت می توانند رتبه سایت شما را تا اولین صفحه گوگل افزایش دهند. این افزایش رتبه می تواند با چندین لینک و حتی تا اولین لینک ادامه یابد.بهینه سازی سایت تنها این نیست که شما سایتی را با کلمات کلیدی خاص و مورد نظر خودتان بهینه کنید. برای گرفتن نتیجه بهتر نیاز به دانش فنی در مورد مشتری و یا مخاطب مورد نظر می باشد. در واقع یک بهینه سازی عالی وب سایت برای اهداف خاص تعیین شده از سوی صاحبان سایت و همچنین پیش بینی کلمات مناسب و “مشتری خوانی” با استفاده از ابزارهای مختلف در گوگل پی ریزی و پیگیری میگردد. تا یک سئو عالی با نتایج عالی بدست آید..

مشاوره تعیین کلمات کلیدی برای بهینه سازی سایت با متقاضی بهینه سازی سایت اصولی منطقی و پر اهمیت برای بهترین بهینه سازی وب سایت است.

کار مداوم بر روی پارامتر های تعیین شده از سوی گوگل و همچنین مداومت بر تمامی پارامتر ها باعث می شود تا یک سایت در نتایج سئو با مدت زمان بیشتری در صفحه اول باقی ماند. بنابراین برنامه ریزی برای سئو در دو مرحله باید انجام بگیرد.

مشاوره تعیین کلمات کلیدی برای بهینه سازی سایت با متقاضی بهینه سازی سایت اصولی منطقی و پر اهمیت برای بهترین بهینه سازی وب سایت است.کار مداوم بر روی پارامتر های تعیین شده از سوی گوگل و همچنین مداومت بر تمامی پارامتر ها باعث می شود تا یک سایت در نتایج سئو با مدت زمان بیشتری در صفحه اول باقی ماند. بنابراین برنامه ریزی برای سئو در دو مرحله باید انجام بگیرد.

۱- سئوی داخلی سایت

۲- سئوی خارجی سایت

این تیم توانسته در مدت فعالیت خود و با دانش بروز بهینه سازی و تجربه بر روی سایتهای مختلف تیمی بی بدیل در عرصه بهینه سازی وبسایت باشد. هرچند در بهینه سازی وب سایتخود بدلیل مشغله زیاد کاری دیزاین و طراحی و همچنین بهینه سازی وب سایت خود سایت سئو برتر، کار زیادی انجام نداده ولی نمونه کارهای بهینه سازی سایت ما بالای ۲۰۰ سایت معتبر شرکتی سازمانی و شخصی است. در این راستا با شرکتهای طراحی سایت همکاری کرده ایم . بهینه سازی این تیم معطوف به ۵ کلمه یا ۱۰ کلمه نمیباشد و در هر بهینه سازی بالای ۳۰ کلمه بهینه می شود.تضمین جایگاه کلمات کلیدی در صفحه اول گوگل جزو تعهدات این تیم بوده و نتایج ماندگاری سایتهای بهینه شده سئوبرتر گویای عملکرد تیمی ماست.

سئو سایت

Search Engine Optimization یا همان سئو ،فونداسیون و اساس موفقیت در جستجوی سایت شما است. استراتژی SEO سئو برتر باعث می شود سایت شما رتبه ای بالاتر در نتایج جستجو به دست آورد. بعد از اتمام سئو SEO ما یک گزارشی از رتبه بندی کلمات کلیدی ، گزارش مشخصات ساخت لینک و بک لینک و همچنین اطلاعات صفحات شما فراهم می کنیم. مشتری دائمی و متمرکز ما خواهید بود. زیرا ارتقا و بهبود جریان ترافیک سایت و افزایش فروش خود را با عملیات مبتنی بر سئو تیم سئو برتر مشاهده می کنید.

SEO شاه راهی از بازاریابی و تجارت آنلاین است. پیشنهاد ما پکیچ با ارزش و مقرون به صرفه سئو برای مشتریان ماست. کارشناسان آموزش دیده سئو برتر بدون وقفه آخرین دستورالعمل ها و استاندارهای تعیین سده از تمام موتورهای جستجوی عمده مانند گوگل، بینگ، یاندکس و یاهو را بر روی سایت شما عملیاتی می کنند.

83

افزایش ترافیک واقعی

42

کاهش ارزش غیر واقعی مطالب

21

افزایش صفحات در هر جلسه

38

افزایش میانگین دوره بازدید

گزارش فعالیت

ما گزارش دقیق از ارزیابی عملکرد بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو، و همچنین اطلاعات در مورد ترافیک وب سایت شما، کلمات کلیدی که میانگین سرچ بالایی دارند و توضیح کامل از فعالیت موتور جستجوی خود را فراهم و ارزیابی می کنیم.

استراتژی/پژوهش کلید واژه

یکی از عناصر مهم در جستجوگرها کلمات کلیدی هدف (کلمات کلیدی سرچ شده کاربران) می باشد. اجازه دهید تیم سئو برتر، بهترین استراتژی برای تمام فعالیت های ساخت لینک و پیوندهای وب سایت جهت افزایش رتبه بندی موتور جستجو و ترافیک واقعی را تعیین و انتخاب نماید.

پروژه ها

پروژه های در دست اجرا

بهینه سازی (سئو ) سایت اکواوین توسط تیم سئو برتر …
بهینه سازی (سئو ) سایت بانه کولرز توسط تیم سئو برتر …
بهینه سازی (سئو ) سایت گشت نوید توسط تیم سئو برتر …

در مورد پروژه خود برای ما بنویسید

اجازه بدید تیم سئو برتر درباره کسب و کار شما و رشد وب سایت شما  کمک کند.

اطلاعات تجزیه و تحلیل حرفه ای داشته باشید / بررسی دقیق بازاریابی و برند/ بصورت خاص استراتژی آنلاین خود را متناسب  برای رفع نیازهای خود به کار گیرید