خدمات طراحی سایت


یک سایت فقط برای جلب توجه و زیبایی نیست, نقش یک سایت برای جذب و به کار گرفتن کاربران و ارتباط برقرار کردن آنها با برند شما و افزایش آگاهی کاربران در مورد محصول یا خدمات شما بسیار موثر است. تیم سئو برتر در طراحی یک سایت کارا و کاربر پسند شمارا همراهی میکند.

 طراحی سایت را می توان بر اساس نیاز مشتریان و کاربران اینترنتی و اصناف براساس   ترتیب زیر دسته بندی کرد. طراحی سایت معمولا در سئو برتر بر اساس سئو یعنی بر بستر سئو طراحی و  نیاز های کاری کارفرما با توجه به نظر و درخواست و تقابل با مشتریان هدف طراحی و اجرا می گردد. در این بین کسانی هستند که طراحی سایت را برگرفته از فقط دیزاین می دانند  در حالی که طراحی سایت تخصصی از کد نویسی و زائیده ایده های خلاقانه یک طراح با روانشناسی رنگها و در نهایت حصولت نتیجه و گرفتن کاربران و مشتریان بیشتر است. سایت باید یوزر فرندلی باشد تا بتواند نیازهای کاربران را بر آورده نماید. یعنی هر کاربری بتواند به اسانی در  سایت تمامی انتظارات خود از مطالب و محتوای  سایت همچنین عکسها و یا هر نوع اطلاعات را به اسانی پیدا و مطالعه و بررسی نماید. پس طراحی سایت اصولا نصب یک CMS یا مدیریت محتوای خالی نیست. بر این اساس ما طراحی سایت را با یک تیم مجرب و آشنا به طراحی و کد نویسی و مسلط به html ،Css،java, و همچنین  با همکاری  تیم قوی سئو سئو برتر طراحی و در اختیار مشتریان محترم قرار میدیم نمونه از کارهای طراحی  وب سایت تیم سئو برتر تا ۳۰۰ نمونه کار در  سایت موجود می باشد. تیم سئو برتر با دو سایت سئو برتر برای بهینه سازی سایت و همچنین سایت طراحی وب افرا برای طراحی سایت استفاده می نماید تا  خدمات طراحی وب سایت و خدمات بهینه سازی سایت را هرچه با کیفیت تر در اختیار کاربران گرامی قرار دهد. امید است بتوانیم در خدمتی  هر چند نا چیز  برای کاربران گرامی و کارفرمایان و صاحبان  اصناف و مشاغل داشته باشیم.

توانایی ما در شناساندن شغل و کار  ایرانی خیلی ضعیف بوده است زیرا همیشه ما در رسانه های جمعی می بینیم که یک تولید کننده ایرانی در  ایران چه مشکلات عدیده ای دارد.  و به عنوان مثال  ایران با تولید ۹۵ درصد زعفران جهان به عنوان یک تولیده کننده به حساب نمی اید و زعفران اسپانیایی  معروفترین در بازار های دنیا می باشد. در زمینه تولید فرش هم چنین بازاری صادق است و ما داریم تمام بازار ها را به چینی ها و دیگر کشورها واگذار می کنیم. چرا؟!!!!!!!

حرکت اول: حتما باید  شغل  و تولیدات خود را  به دنیا معرفی نماییم.

بهترین نوع معرفی یک شغل  و یا یک تولید  از طریق  طراحی سایت به چند زبان  زنده دنیاست. طراحی که بتواند در جستجوهای گوگل هم  جزو  سایتهای اول باشد. این کار  را به  طراحان سایت و بهینه سازان سایت بسپارید و اعجاز رشد  کسب و کار را خود را ببینید. تقریبا کمتر جایی در دنیاست که اینترنت و رسانه اینترنتی در آن پیدا نشود . خصوصا در تمامی بازار های بزرگ دنیا اینترنت و جستجو همیشه وجود دارد و سرمایه گذاران بزرگ همیشه به دنبال منابع تولیدات در  کشورها می گردند

آیا شما خودتان را معرفی کرده اید و در این بازار مجازی دنیا حضور دارید!!!!!!!!!!!!!! یعنی هموطنم ، بازاری ایرانی، تولید کننده ایرانی آیا وب سایت دارید؟

وقتی می بینیم  کمتر از ۵ درصد تولید کننده ایرانی و یا کارخانه دار  یا بازرگان ایرانی سایت شرکتی و یا فروشگاهی دارند . شما نمی توانید رقابت داشته باشید طراحی یک سایت می تواند حداقل  شما را از این روزمرگی و بحران و رکود اقتصادی نجات دهد.مشتری هیچوقت شما را نمی بینید و یا نمی تواند هر وقت که دلش خواست به کارخانه شما و یا  مکان تولیدی شما سر بزند. آیا شما برای مشتری امکانات شناسایی محصول و یا خدمات خو.د را فراهم کرده اید؟

قطعا جواب خیلی از شماها نه خیر خواهد بود. خوب ساده ترین و کم هزینه ترین راه شناسایی همان طراحی  سایت به چند زبان  متناسب و با کسب و کارتان است تا بتوانید خود را به دنیا و یا حداقل بازار ایران معرفی کنید در کور سوی امید فروش مخصوصا در ماه های کسادی بازار. که معمولا یک مشتری  تداوم بازار به دلخواه شماست و شما کیلومتر ها از او فاصله دارید. تنها داشتن یک سایت می تواند آن مشتری را به سوی شما بیاورد. یا مشتریانی را اختلاف فصلی با کار شما دارند.   در فصل زمستان تولید کننده پوشاک می توانند تولیدات تابستانی  داشته باشد اگر بازار تابستانی در  کشورهایی که همیشه گرم هستند  و نیاز به لباس نخی دارند. با یک مثال ساده شما هم می توانید بازار هدف خود را با طراحی وب سایت پیدا کنید.

طراحی سایت برای مغازه داران چرا؟ چگونه؟

اگر فرض کنیم فردی مغازه دار  دنبال یه فروش بهتر و در امد بیشتر  است باید مغازه ای کنار خیابن و آن هم نبش داشته باشد تا فروش خوب و همیشگی داشته باشد. ساعتها به مشتری جواب دهد و  از آن گذشته  اجاره بالایی بپردازد تا بتواند صاحب چنین فروشی شود. در بعضی موارد تا ۱ میلیارد تومان رهن   و ماهانه اجاره هم بدهد. هر کسی از این پولها ندارد و بازار انحصار یه عده خاص خواهد بود که الان هم است و نیروی کار جوان فرصت عرض اندام در بازار ندارد. اما !!!!!

نیروی جوان امروز  مسلط به فضای مجازی است و  دنبال در آمد است همچنین پول کافی ندارد تا  موارد  ذکر شده بالا و یا اجاره مغازه را پرداخت نماید. اگر شما هزینه معادل یک دهم هزینه مغازه را برای یک فروشگاه اینترنتی  بپردازید قطعا موفقیت بیشتر سود بیشتر و هزینه کمتری خواهید پرداخت. پس طراحی فروشگاه اینترنتی و یا طراحی سایت نمایشگاهی از  نوع نمایش خرید کالا و یا خدمات بهترین راه در آمد برای یک  کسب و کار خواهد بود.

امروزه طراحی وب تبدیل به یک عامل مهم در ارتقاء کسب و کار شده است. بیلبوردها و تبلیغات چاپی منبع خوبی برای ارتقاء محصول شما هستند، اما امروز مردم ترجیح می دهند که در خانه باقی بمانند و برای آنچه که نیاز دارند، اینترنت را جستجو کنند.یک مشتری آینده نگر، قبل از تصمیم گیری درباره همکاری، سایت خود را بررسی و مقایسه آن با دیگران را بررسی می کند.بنابراین، مهم است که درک کنیم که طراحی سایت چهره شرکت شما در اینترنت است. در واقع، شما با مشتریان بالقوه خود از طریق یک وب سایت ارتباط برقرار می کنید، و ارتباط بد (طراحی وب سایت ضعیف) منجر به از دست دادن مشتری و درآمد می شود.

دانستن اینکه نقش طراحی وب برای موفقیت تجاری شما اهمیت دارد، شما همچنین می دانید که شما باید با یک شرکت که نه تنها مقرون به صرفه، بلکه قابل اعتماد و خدمات با کیفیت بالا فراهم می کند همکاری کنید.

شما می توانید بسیاری از شرکت های طراحی وب را در زمینه خود پیدا کنید و یک طراحی وب سایت را سفارش دهید، اما شما باید بهترین و قابل اعتماد ترین برای پروژه خود را پیدا کنید. یکی از شرکت هایی که می توانید به آینده کسب و کار و طراحی وب سایت اعتماد داشته باشید، آژانس دیجیتال VIS-A-VIS است.

. طراحی وب سایت ساده و بصری

با وجود این واقعیت که ظاهر وب سایت مهم است، اکثر بازدیدکنندگان به آنجا نمیرسند تا طراحی وب سایت را جذاب کند. در عوض، آنها به وب سایت شما می آیند تا اقدامات خاصی انجام دهند یا اطلاعات خاصی را پیدا کنند.

اضافه کردن عناصر طراحی غیر ضروری (عناصر که هیچ هدف عملیاتی را برآورده نمی کنند) تنها برای بازدیدکنندگان برای وب سایت شما ارتباط برقرار می کند.

بنابراین، از لحاظ قابلیت استفاده و UX، طراحی وب باید به همان اندازه ساده باشد.
2. سلسله مراتب بصری

طراحی وب با سلسله مراتب بصری درست به معنی سازماندهی عناصر وب سایت به گونه ای است که بازدیدکنندگان به طور طبیعی ابتدا مهمترین عناصر را دنبال می کنند.

هدف این است که بازدید کنندگان را به انجام اقدام مورد نظر، اما به طوری که کاربر به طور طبیعی و راحت احساس می کند.

3. قابلیت کنترل

حضور ناوبری بصری در سایت شما بسیار مهم است. لازم است روند یافتن اطلاعات در وب سایت را به سادگی امکان پذیر سازیم، به طوری که بازدیدکنندگان می توانند آنچه را که به دنبال آن هستند، در اسرع وقت پیدا کنند.

در حالت ایده آل، کاربر باید بتواند بدون توجه به جایی که باید روی آن کلیک کند، بتواند به وبسایت شما بیاید. انتقال از نقطه A به نقطه B باید بدون درد باشد.
4. توالی

طراحی وب سایت و ظاهر کلی سایت شما باید در تمام صفحات هماهنگ باشد.

پس زمینه ها، طرح های رنگی، فونت ها و حتی سبک نامه های شرکت های خود را حوزه هایی هستند که هماهنگی می تواند تاثیر مثبتی بر قابلیت استفاده و UX داشته باشد.

5. در دسترس بودن

به منظور ارائه یک رابط کاربری واقعا فوق العاده، وب سایت شما باید با دستگاه های مختلف (و سیستم عامل ها و مرورگرها) که بازدید کنندگان شما از آن استفاده می کنند سازگار باشد.

در سطح بالایی، این به معنای سرمایه گذاری در یک ساختار وب سایت است که انعطاف پذیری بالایی دارد، به عنوان مثال، طراحی وب سازگار، زمانی که محتوای وب سایت به طور خودکار تغییر می کند و تغییر می کند تا با اندازه دستگاه مورد استفاده بازدید کننده سازگار شود

تیم سئو برتر کسب و کار شما را با یک طراحی خلاقانه در دنیای دیجیتال به همگان نمایش میدهد و کمک میکند تا برندشخصیتان را با تاثیری طولانی مدت بسازید, تیم سئو برتر برای شما سایتی مشتری پسند و متناسب با برند تان برای شما طراحی میکند , تیم ما برای نمایش یک سایت عالی و مطابق با نیاز شما تا انتها با شما همکاری خواهد کرد.

خدمات طراحی سایت تیم سئو برتر با دانش روز طراحی سایت ریسپانسیو(واکنش گرا) ، بروز رسانی اتوماتیک سایت و بر اصل هزینه کمتر- بازدهی و کیفیت بیشتر استوار است و تفاوت اساسی با طراحی  سایت دیگر همکاران طراح دارد و آن طراحی بر پایه سئو است، زیرا اعتقاد داریم که تنهاطراحی سایت باعث ارتقای شغلی نخواهد شد.تیم سئو برتر خدمات طراحی سایت و پورتال خود را با توجه به نیازهای کارفرمایان، نوع فعالیت و متناسب با بودجه شما توانایی انجام هر نوع طراحی سایت را دارد.طراحی وب سایت تیم سئو برتر، مطابق با الگوریتم های پیشرفته و استاندارد گوگل در بهینه سازی  وب سایت و با توجه به نیازهای مشتری، می باشد.

طراح سایت چه کمکی به رشد کسب و کار ما می کند؟

علم نوین ارتباطات با توجه به نیاز روز افزون با سرعت بی نظیر در حال پیشرفت و بروز شدن می باشد. این سرعت گاهی آنقدر زود اتفاق می افتد که یک هفته بعد تکنولوژی قابل مقایسه با هم دیگر هم نیستند. بعنوان مثال برای بروز کردن موبایل شخصی اندرویدی خود باید حداقل هفته ای یکبار بروز رسانی کنید تا هم سیستم روانتر کار کند و هم شما از داشتن برنامه موجود در موبایلتان استفاده بهینه داشته باشید.برای داشتن بیزینس خوب و عالی باید سایتی داشته باشید که تمام تبلت ها موبایلها و سیستم های با نمایشگرهای گوناگون و سیستم عاملهای مختف و همچنین اندازه های مختلف نمایشگر ها همخوانی و یا به عبارتی ریسپانسیو یعنی واکنش گرا باشد. که با هر اندازه تصویر موبایل به آن اندازه سایت اتومات در آید.

74
استراتژی های بازاریابی پست الکترونیک
593
تجربه طراحی و توسعه وب
25
راه حل تجارت الکترونیک
120
وب سایت برای 500 شرکت برتر
170
شبکه های داخلی مجتمع برای شرکت های بزرگ
97
برنامه های کاربردی محبوب فیس بوک

هر پروژه ایی نشان دهنده ی اهداف و  مخاطبان آن پروژه می باشند, دررویکرد ما پروژه ها با یک فرآیند زمان اولیه پردازش آزمایشی کشف آدرس های اتفاقی  شروع می شوند . با تیم سئو برتر از پروژه خود مطمئن باشید زیرا آزمایش شده است.   

پروژه ها

پروژه های در دست اجرا

بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir
بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir سایت شرکت پلی آب صفا بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir بهینه …
بهینه سازی سایت tourspress.com
طراحی و بهینه سازی سایت tourspress.com (سئو ) سایت تورزپرس توسط تیم سئو برتر ...
بهینه سازی سایت بانه کولرز
بهینه سازی سایت سایت بانه کولرز همزمان با طراحی سایت فوق انجام گردیده است …
بهینه سازی سایت termeakhar.com
بهینه سازی (سئو ) سایت ترم آخر توسط تیم سئو برتر ...
بهینه سازی سایت shygunsys.com
بهینه سازی سایت shygunsys.com بهینه سازی و طراحی سایت شایگان سیستم توسط تیم سئوبرتر…
بهینه سازی سایت aquawin.ir
بهینه سازی (سئو ) سایت اکواوین توسط تیم سئو برتر ...
بهینه سازی و طراحی سایت s-clearance.com
بهینه سازی و طراحی سایت s-clearance.com شرکت سلطان تجارت بازرگان به عنوان یکی از بهترین ...
بهینه سازی سایتmoshaveran-bartar.ir
بهینه-سازی-سایتmoshaveran-bartar-ir مشاوران در تاریخ ۱ شهریور ۹۵ شروع شده ...

اعضای دوست داشتنی تیم ما

در مورد پروژه خود برای ما بنویسید

اجازه بدید تیم سئو برتر درباره کسب و کار شما و رشد وب سایت شما  کمک کند.

اطلاعات تجزیه و تحلیل حرفه ای داشته باشید / بررسی دقیق بازاریابی و برند/ بصورت خاص استراتژی آنلاین خود را متناسب  برای رفع نیازهای خود به کار گیرید.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!