خدمات بازاریابی رسانه های اجتماعی


استراتژی موثر شبکه های مجازی اجتماعی باعث رشد کسب و کار شما گردد و حضور اجتماعی تعامل با مخاطبان شما را حفظ و تثبیت نمایید. بازار یابی کانال هایی اجتماعی تیم سئو برتر در بهبود و رونق کسب و کار شما با تکیه بر سابقه حضور و ارتباطات موثر و مداوم حضور مجازی شما را ارتقا خواهند داد.

تیم سئو برتر با کارشناسان مجرب در شبکه های اجتماعی به شما در ایجاد و ارتقای اهداف کسب و کار و شناسایی مخاطبان هدف ویا کاربران با ایجاد و تولید محتوای جذاب و موثر و در نهایت ادغام در شبکه های مجازی حضور آنلاین شما را با تمامی جنبه های کارشناسی دیگر بهبود و ارتقا می دهد.

تیم سئو برتر استراتژی و بازاریابی رسانه های اجتماعی خاص برای نام تجاری شما و مخاطبان را با درک مناسب از بازار کار شما انجام خواهد داد. همچنین به طور کامل از برنامه های اجتماعی، برنامه ریزی محتوا ی صفحات سایت، توسعه وبلاگ نویسیو فیلم های ویدئویی و از جمله خدماتمرتبط که با هدف جذب مشتریان جدید و افزایش سودآوری است. را پشتیبانی می کند.

خدمات رسانه های اجتماعی ما به شما امکان اتصال و به اشتراک گذاری اطلاعات که منجر به افزایش آگاهی مخاطب از سرویس محصول و یا کسب و کار را می دهد. نتایج حاصل از رسانه های اجتماعی و تبلیغات گوگلی در تعداد دوباره توییت، اشتراک گذاری، نظرات، محبوب کردن و دیدگاه های منعکس می شود. همچنین بازاریابی رسانه های اجتماعی در حقیقت تشویق می کند محتوای ایجاد شده توسط کاربر را که از داخل سیستم عامل های محبوب ترین شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، گوگل پلاس، توییتر، پینترست و LinkedIn. را دنبال نماید.

مانیتورینگ نام تجاری
تیم سئو برتر به بهبود و افزایش رتبه کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی کمک می کند و جستجوی نام تجاری شما را توسط مخاطبین ویا کاربران تسهیل می نماید.
رقابت در رسانه های اجتماعی
فیس بوک، توییتر و یا محتوای پینترست می توانند ترافیک شما را در کوتاهترین دوره زمانی افزایش دهند. کارشناسان ما به شما کمک کنند.که مناسب ترین نوع محتوا و پلت فرم را برای نام تجاری خود انتخاب کنید.
مدیریت رسانه های اجتماعی
با تیم کارشناسان رسانه های اجتماعی سئو برتر می توانید حساب خود را در شبکه های مجازی مدیریت و با مخاطبین خود در کانالهای اجتماعی تعامل سازنده و موثر داشته باشیدوارتقا دهید.
راه اندازی و سفارشی مشخصات طراحی
ایجاد و سفارشی کردن پروفایل های رسانه های اجتماعی با محتوای با کیفیت و مصور با نام تجاری شما و ارتباط موثر و قوی با مخاطبان راهکار دیگری است جهت توسعه کسب کار از طریق تیم سئو برتر

اعضای دوست داشتنی تیم ما

سعیده نداف
متخصص سئو
سعیده نداف کارشناس ارشد نرم افزار مسلط به سئو و بهینه سازی وبسایت ,مسلط html ,css ,آنالیز سایت ,وب مستر گوگل ,آنالیز تخصصی سایت ,محتوا نویسی و بهینه سازی محتوا ,سئو داخلی و خارجی سایت با 5 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و مشاوره تخصصی سئو
پیام طهماسبی
متخصص طراحی وب سایت
لیسانس رشته نرم افزار، طراحی قالب بر پایه سئو، تسلط کامل بر زبان برنامه نویسی PHP، مسلط بر PHP,HTML,CSS, JAVASCRIPT,JQUERY و تسلط کامل بر وردپرس و طراحی قالب وردپرسی.
فاطمه فرحناکی
متخصص سئو
فاطمه فرحناکیکارشناس ارشد نرم افزار مسلط به سئو و بهینه سازی وبسایت ,مسلط html ,css ,آنالیز سایت ,وب مستر گوگل ,آنالیز تخصصی سایت ,محتوا نویسی و بهینه سازی محتوا ,سئو داخلی و خارجی سایت با 5 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و مشاوره تخصصی سئو
کیومرث ایمانی
مدیر عامل
با هدف توسعه کسب و کار در فضای مجازی کار خود را با سایت اگهی بازار بزرگ شروع کردیم و بهینه سازی سایت طبق درخواست مشتریان ایده ایجاد یک سایت بهینه سازی و سئو را فراهم ساخت. هم اکنون تیم قوی سئو برتر با برخورداری از دانش تخصصی و تجربه لازم در زمینه سئو توانسته است. خدمتی هر چند کوچک در جهت رفع مشکلات سایتها و کمک به توسعه کسب و کار کارخانجات و شرکتهای بزرگ نماید. جهت همکاری با سئو برتر رزومه خود و نحوه همکاری با تیم سئو برتر را از طریق فرم تماس با ما ارسال نمایید.

در مورد پروژه خود برای ما بنویسید

اجازه بدید تیم سئو برتر درباره کسب و کار شما و رشد وب سایت شما  کمک کند.

اطلاعات تجزیه و تحلیل حرفه ای داشته باشید / بررسی دقیق بازاریابی و برند/ بصورت خاص استراتژی آنلاین خود را متناسب  برای رفع نیازهای خود به کار گیرید.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *