مدیریت پرداخت به ازای هر کلیک (PPC)


پرداخت به ازای هر کلیک دارای تاثیر فوری و فوق العاده ارتقا سایت و کسب و کار شماست و نتیجه آن قرار گرفتن در معرض دید بزرگتر و وسیعتر مخاطبین و مشتریان هدف خواهد بود و نتیجه بهتر و عالی این است که شما در صفخه اول بهترین موتور جستجوی گوگل قرار می گیرید.

استراتژی مبارزه و رقابت ما برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان ما و شرایط موجود در بازار طراحی شده اند. ارائه شرایط پرداخت روزانه به ازای هر کلیک در طول خدمات که شامل (کلیک کنید): جستجو آگهی، تبلیغات فیلم، نمایش آگهی ها، PPC بازاریابی و تبلیغات اجتماعی است جزو خدمات سئو برتر است.

ما نتایجی را ارائه میدهیم که برای رسیدن به مشتریان بیشتر در دستیابی به اهداف کسب و کار خود به شما کمک خواهد کرد. همچنین حساب های مشتریان را بر اساس قیمت و بودجه روزانه مدیریت می کنیم و پیشنهاد میدیم چطوری از پکیج های روزانه گوگل استفاده نمایند تا اطمینان کامل برای رسیدن ROI حاصل شود .

نتایج برجسته ما با توجه به رویکرد پیچیده و مناسب ما که شامل مروری دقیق از کسب و کار مشتری ما و آرمان و اهداف وی برای تبلیغات گوگلی در طول تبلیغات کلیک کنید، است. و همچنین به عنوان یک بررسی از گزینه های یک لیست اولویت بندی فعالیت های تبلیغاتی توصیه می شود.

پرداخت تبلیغات جستجو
تیم سئو برتر میتواند توسعه دهد کسب و کار شما را با بهترین استراتژی ممکن برای جذب مخاطبان هدف و ایجاد امکانات و نیاز های اطلاعاتی.
بازاریابی PPC
با تیم سئو برتر مشتریان ارزشمند خود را به مشتریان وفادار و همیشگی تبدیل کنید, متخصصان تیم ما با استراتژی های خاص به شما کمک می کنند تا کاربرانی که فبلا نسبت به سایت و کسب و کار شما ابراز علاقه کرده اند باز گردانده شوند و تمام نیاز های کسب و کار شما را برآورده کنند.
تبلیغات اجتماعی
آیا شما میخواهید برند خودتون رو به همه معرفی کنید یا ارائه خدمات بدهید یا تولید خدمات کنید ؟! تیم سئو برتر با یک استراتژی تبلیغات اجتماعی به شما کمک میکند تا به اهداف مورد نظرتون برسید.
نمایش تبلیغات
تیم ما با استراتژی های بازاریابی نمایش به شما کمک می کند تا نمایش و استفاده از برند شما در بین کاربران افزایش یابد, ما می توانیم کمپین های برندتان را مدیریت کنیم و به همه معرفی کنیم . با تیم سئو برتر برند شما جهانی میشود.
ویدئو تبلیغاتی
تخصص تیم ما در تبلیغات آنلاین میباشد, تیم ما آماده است تا سود رقابتی شما را افزایش دهد با ساخت ویدئو تبلیغاتی که این کار منجر به نمایش همگانی برند شما خواهد شد.

تیم سئو برتر  تجربه کافی برای گرفتن جایزه در تبلیغات گوگل , bing ,Facebook, LinkedIn,Twitter و YouTube را  در بین رقبا دارد.

پروژه ها

پروژه های در دست اجرا

بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir
بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir سایت شرکت پلی آب صفا بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir بهینه …
بهینه سازی سایت tourspress.com
طراحی و بهینه سازی سایت tourspress.com (سئو ) سایت تورزپرس توسط تیم سئو برتر ...
بهینه سازی سایت بانه کولرز
بهینه سازی سایت سایت بانه کولرز همزمان با طراحی سایت فوق انجام گردیده است …
بهینه سازی سایت termeakhar.com
بهینه سازی (سئو ) سایت ترم آخر توسط تیم سئو برتر ...
بهینه سازی سایت shygunsys.com
بهینه سازی سایت shygunsys.com بهینه سازی و طراحی سایت شایگان سیستم توسط تیم سئوبرتر…
بهینه سازی سایت aquawin.ir
بهینه سازی (سئو ) سایت اکواوین توسط تیم سئو برتر ...
بهینه سازی و طراحی سایت s-clearance.com
بهینه سازی و طراحی سایت s-clearance.com شرکت سلطان تجارت بازرگان به عنوان یکی از بهترین ...
بهینه سازی سایتmoshaveran-bartar.ir
بهینه-سازی-سایتmoshaveran-bartar-ir مشاوران در تاریخ ۱ شهریور ۹۵ شروع شده ...
420
مدیریت ارائه PPC
213
پرداخت تبلیغات جستجو
17
پروژه ویدیو تبلیغاتی
141
کمپین نمایش تبلیغات
98
Successful PPC Remarketings
315
پروژه تبلیغات اجتماعی

اعضای دوست داشتنی تیم ما

زهرا گرامی
متخصص سئو
زهرا گرامی کارشناس ارشد نرم افزار مسلط به سئو و بهینه سازی وبسایت ,مسلط html ,css ,آنالیز سایت ,وب مستر گوگل ,آنالیز تخصصی سایت ,محتوا نویسی و بهینه سازی محتوا ,سئو داخلی و خارجی سایت با 5 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و مشاوره تخصصی سئو
محمد یاری
متخصص طراحی وب سایت
لیسانس رشته نرم افزار، طراحی قالب بر پایه سئو، تسلط کامل بر زبان برنامه نویسی PHP، مسلط بر PHP,HTML,CSS, JAVASCRIPT,JQUERY و تسلط کامل بر وردپرس و طراحی قالب وردپرسی.
سمیه چراغی
متخصص سئو
سمیه چراغی کارشناس ارشد نرم افزار مسلط به سئو و بهینه سازی وبسایت ,مسلط html ,css ,آنالیز سایت ,وب مستر گوگل ,آنالیز تخصصی سایت ,محتوا نویسی و بهینه سازی محتوا ,سئو داخلی و خارجی سایت با 5 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و مشاوره تخصصی سئو
کیومرث ایمانی
مدیر عامل
با هدف توسعه کسب و کار در فضای مجازی کار خود را با سایت اگهی بازار بزرگ شروع کردیم و بهینه سازی سایت طبق درخواست مشتریان ایده ایجاد یک سایت بهینه سازی و سئو را فراهم ساخت. هم اکنون تیم قوی سئو برتر با برخورداری از دانش تخصصی و تجربه لازم در زمینه سئو توانسته است. خدمتی هر چند کوچک در جهت رفع مشکلات سایتها و کمک به توسعه کسب و کار کارخانجات و شرکتهای بزرگ نماید. جهت همکاری با سئو برتر رزومه خود و نحوه همکاری با تیم سئو برتر را از طریق فرم تماس با ما ارسال نمایید.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!