بهینه سازی نرخ تبدیل


نرخ بهینه سازی (CRO)تبدیل عملکرد سایت با بهبود نسبت بازدید کنندگان سایت به مشتریان واقعی است. CRO همچنین به افزایش فروش کمک می کند، کلیک از طریق نرخ بازدید و دیگر اهداف تعریف نشده بدون نیاز به افزایش میزان ترافیک به وب سایت شما کمک می کند. تا مشتریان واقعی را پیدا کنید.

استراتژی مبارزه و رقابت ما برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان ما و شرایط موجود در بازار طراحی شده اند. ارائه شرایط پرداخت روزانه به ازای هر کلیک در طول خدمات که شامل (کلیک کنید): جستجو آگهی، تبلیغات فیلم، نمایش آگهی ها، PPC بازاریابی و تبلیغات اجتماعی است جزو خدمات سئو برتر است.

ما نتایجی را ارائه میدهیم که برای رسیدن به مشتریان بیشتر در دستیابی به اهداف کسب و کار خود به شما کمک خواهد کرد. همچنین حساب های مشتریان را بر اساس قیمت و بودجه روزانه مدیریت می کنیم و پیشنهاد میدیم چطوری از پکیج های روزانه گوگل استفاده نمایند تا اطمینان کامل برای رسیدن ROI حاصل شود .

نتایج برجسته ما با توجه به رویکرد پیچیده و مناسب ما که شامل مروری دقیق از کسب و کار مشتری ما و آرمان و اهداف وی برای تبلیغات گوگلی در طول تبلیغات کلیک کنید، است. و همچنین به عنوان یک بررسی از گزینه های یک لیست اولویت بندی فعالیت های تبلیغاتی توصیه می شود.

تکنیک های CRO
A/B شکاف آزمونها
ROI بهتر وب سایت

ما باور داریم که ارتباط موثر در آغاز همکاری ما را قادر به ایجاد یک “مسیر آزمون" که اهدافی قابل پیگیری و اندازه گیری و در عین حال خاص برای درآمد بیشتر، وفاداری مشتریان و به طور کلی افزایش سهم بازار می باشد را ارائه خواهد داد.

ما متمایل در دستیابی به اهداف پایدار از طریق پژوهش مستمر، توسعه بلند پروازانه مداوام، آنالیز دقیق و گزارش دقیق هستیم. تیم سئو برتر متشکل از کارشناسان زبده و با تجربه در هر زمان راهی که برای تعامل و توسعه استراتژی مدیریت مشتریان و نرخ بازدید است را آنالیز و بررسی می کنند.

پروژه ها

پروژه های در دست اجرا

بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir
بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir سایت شرکت پلی آب صفا بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir بهینه …
بهینه سازی سایت tourspress.com
طراحی و بهینه سازی سایت tourspress.com (سئو ) سایت تورزپرس توسط تیم سئو برتر ...
بهینه سازی سایت بانه کولرز
بهینه سازی سایت سایت بانه کولرز همزمان با طراحی سایت فوق انجام گردیده است …
بهینه سازی سایت termeakhar.com
بهینه سازی (سئو ) سایت ترم آخر توسط تیم سئو برتر ...
بهینه سازی سایت shygunsys.com
بهینه سازی سایت shygunsys.com بهینه سازی و طراحی سایت شایگان سیستم توسط تیم سئوبرتر…
بهینه سازی سایت aquawin.ir
بهینه سازی (سئو ) سایت اکواوین توسط تیم سئو برتر ...
بهینه سازی و طراحی سایت s-clearance.com
بهینه سازی و طراحی سایت s-clearance.com شرکت سلطان تجارت بازرگان به عنوان یکی از بهترین ...
بهینه سازی سایتmoshaveran-bartar.ir
بهینه-سازی-سایتmoshaveran-bartar-ir مشاوران در تاریخ ۱ شهریور ۹۵ شروع شده ...

تیم سئو برتر به شما کمک می کند تا بازدید کنندگان را به سایتان معرفی کنید که مشتری هدف شما باشند، تیم ما آماده برای کمک به بهینه سازی سایت شما و افزایش نرخ تبدیل است، ارائه یک برنامه بلند مدت با استراتژی CRO موثر و موفق برای کسب و کار خود را میتوانید همین امروز از ما درخواست کنید.

21
CRO
15
طراحی وب سایت بروز
19
طراحی مجدد وب سایتها
17
A/B شکافت آزمون و خطا
16
طراحی وب سایت های در حال اجرا
111
اضافه کردن اشتراک گذاری اجتماعی

با استفاده از روش آزمون متمرکز شده است، ما مطمئن هستیم بهترین نتایج خاص برای شرکت  شما را  بدست می آوریم. تیم سئو برتر به طور مداوم  آنالیز و افزایش تمام جنبه های پیشرفت و توسعه  وب سایت شما را انجام می دهد، چک کردن (و دوباره چک کردن)  اینکه سایت چطور کار می کند و چه چیزی  باعث می شودکه بازدید کنندگان بیشتری  به مشتریان شما تبدیل می شود.

پیشنهاد ما تکنیک های خیلی موثر CRO ،شکافت آزمون و خطا، تست های چند متغیره، و همچنین روش های مختلف دیگر مانند تغییرات در طراحی سایت، مجاورت عناصر، رنگ، زمینه و مسیرهای پیشرفت. ما از تمامی این اطلاعات استفاده می کنیم تا زمانی که مشخص شود که ترکیبی از موارد بالا را بالاترین نرخ تبدیل را تولید کند.

تحلیلگران CRO ما از بهترین ابزار در صنعت بهینه سازی سایت برای جمع آوری و تجسم داده ها به منظور تسریع و تصمیم گیری موثر استفاده می کنند. ما همچنین تلاش می کنیم که شما برای برای بروز رسانی سایت و ایجاد تغییرات در کد وب سایت در هر زمان از بهینه سازی سایت که لازم باشد. دچار مشکل نشوید.

اعضای دوست داشتنی تیم ما

زهرا گرامی
متخصص سئو
زهرا گرامی کارشناس ارشد نرم افزار مسلط به سئو و بهینه سازی وبسایت ,مسلط html ,css ,آنالیز سایت ,وب مستر گوگل ,آنالیز تخصصی سایت ,محتوا نویسی و بهینه سازی محتوا ,سئو داخلی و خارجی سایت با 5 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و مشاوره تخصصی سئو
محمد یاری
متخصص طراحی وب سایت
لیسانس رشته نرم افزار، طراحی قالب بر پایه سئو، تسلط کامل بر زبان برنامه نویسی PHP، مسلط بر PHP,HTML,CSS, JAVASCRIPT,JQUERY و تسلط کامل بر وردپرس و طراحی قالب وردپرسی.
سمیه چراغی
متخصص سئو
سمیه چراغی کارشناس ارشد نرم افزار مسلط به سئو و بهینه سازی وبسایت ,مسلط html ,css ,آنالیز سایت ,وب مستر گوگل ,آنالیز تخصصی سایت ,محتوا نویسی و بهینه سازی محتوا ,سئو داخلی و خارجی سایت با 5 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و مشاوره تخصصی سئو
کیومرث ایمانی
مدیر عامل
با هدف توسعه کسب و کار در فضای مجازی کار خود را با سایت اگهی بازار بزرگ شروع کردیم و بهینه سازی سایت طبق درخواست مشتریان ایده ایجاد یک سایت بهینه سازی و سئو را فراهم ساخت. هم اکنون تیم قوی سئو برتر با برخورداری از دانش تخصصی و تجربه لازم در زمینه سئو توانسته است. خدمتی هر چند کوچک در جهت رفع مشکلات سایتها و کمک به توسعه کسب و کار کارخانجات و شرکتهای بزرگ نماید. جهت همکاری با سئو برتر رزومه خود و نحوه همکاری با تیم سئو برتر را از طریق فرم تماس با ما ارسال نمایید.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!