خدمات بازاریابی محتوا -استراتژی بازاریابی محتوا


تیم سئو برتر برای هر مشتری یک استراتژی بازاریابی محتوا مناسب در نظر میگیرد و با توجه به تجربه ایی که در این زمینه دارد به فروش کلمات مورد نظر شما کمک میکند.

بازاریابی محتوا به معنی ساخت انجمن ها و الهام بخش تعامل و ارتباط است و باعث افزایش رتبه بندی از طریق ایجاد بازاریابی محتوا مناسب و اشتراک گذاری با کیفیت بالا است و هدفش راضی بودن و ایجاد درآمد از کسب و کار است.این کار بر مصرف کننده تاثیر مثبت می گذارد و هدف نهایی خود که بالا بردن فروش و ایجاد تعامل بین برند و مصرف کننده است را برآورده می کند.


بازاریابی محتوا یک راه موثر برای تبلیغ و تشویق مخاطبان است و نیاز به ساخت یک استراتژی برای این کار نیز است.این کار کمک می کند شما در رقابت ایستادگی کنید و همچنین یک منبع بزرگ و قابل اشراک گذاری برای مخاطبان فراهم می کند.بازاریابی محتوا به منظور جا افتادن نام تجاری شما (برند سازی) صورت می گیرد.


تیم سئو برتر با کامل کردن محتوا و یک استراتژی جامع موجب پیشرفت و دیده شدن سایت شما می شود.


استراتژی محتوا
به اهداف کسب و کار خود با استفاده از تجزیه و تحلیل حرفه ای محتوا و استراتژی های مختلف تیم سئو برتر دست پیدا کنید.
مطالعات موضوعی
القاء اعتماد به نفس به مخاطب هدف با گزارشی عمیق از خلاصه ی پروژه ها و صراحت در نتایج به دست آمده که برای مقدار تاثیر عملکرد بسیار مفید است.
ایجاد مقاله
ایجاد مقاله های مناسب مرتبط با کسب و کار سایت شما که باعث آموزش ، سرگرم کردن و اطلاع رسانی به مخاطب می شود منجر به افزایش تعامل بین سایت و مخاطب شده و همچنین مطالب مفید شما باعث شهرت و به دست آوردن اعتبار برای کسب و کار شما و سایت شما می شود.
گزارش کاغذ سفید
نوعی گزارش معتبر است که برای حل یک مسئله تدوین می گردد که نوعی از آن در بازاریابی کاربرد دارد که به کسب و کار به کسب و کار یا (B2B) شهرت دارد.گزارش کاغذ سفید باعث افزایش ابزار فروش و همچنین افزایش سطح تعامل در رسانه های اجتماعی می شود و موفقیت را تحکیم می بخشد.
پخش مطبوعاتی
با پخش شدن داستان برند شما در مطبوعات خبری و سرویس های پخش مطالب توسط تیم سئو برتر ترافیک سایت شما و پروفایل شخصی شما افزایش خواهد یافت.
مصاحبه نوشتاری
اشتراک گذاری نظرات شما و کارشناسانتان درباره کسب و کار شما باعث به دست آوردن قدرت می شود.تخصص خود را به اشتراک بگذارید تا بلافاصله بازخورد مخاطبانتان را دریافت کنید.

پروژه ها

پروژه های در دست اجرا

بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir
بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir سایت شرکت پلی آب صفا بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir بهینه …
بهینه سازی سایت tourspress.com
طراحی و بهینه سازی سایت tourspress.com (سئو ) سایت تورزپرس توسط تیم سئو برتر ...
بهینه سازی سایت بانه کولرز
بهینه سازی سایت سایت بانه کولرز همزمان با طراحی سایت فوق انجام گردیده است …
بهینه سازی سایت termeakhar.com
بهینه سازی (سئو ) سایت ترم آخر توسط تیم سئو برتر ...
بهینه سازی سایت shygunsys.com
بهینه سازی سایت shygunsys.com بهینه سازی و طراحی سایت شایگان سیستم توسط تیم سئوبرتر…
بهینه سازی سایت aquawin.ir
بهینه سازی (سئو ) سایت اکواوین توسط تیم سئو برتر ...
بهینه سازی و طراحی سایت s-clearance.com
بهینه سازی و طراحی سایت s-clearance.com شرکت سلطان تجارت بازرگان به عنوان یکی از بهترین ...
بهینه سازی سایتmoshaveran-bartar.ir
بهینه-سازی-سایتmoshaveran-bartar-ir مشاوران در تاریخ ۱ شهریور ۹۵ شروع شده ...
مقالات جدید ایجاد شده
116
مطالعات موردی اضافه شده
46%
استراتژی محتوای موفق
11399
قرارداد ها و مذاکرات انجام شده
339

تیم سئو برتر اهمیت یک کمپین موفق بازاریابی محتوی را می داند ، چرا که ایجاد یک محتوا متفاوت با اطلاعاتی آموزنده وبسیار مناسب باعث جذب و علاقه مندی مشتری می گردد.تیم ما بقرای هریک از مشتریان خود یک استراتژی بازاریابی محتوی متفاوت دارد.

تیم سئو برتر برای شما محتوایی تولید می کند که کاربران وب را متقاعد کند که از طریق وب سایت شما محصولات را خریداری کنند یا برای سرویس هایتان با شما در تماس باشند ، چرا که متخصصان تیم ما به خوبی می دانند چه کلماتی مخاطبان را متقاعد به خرید کنند.

اعضای دوست داشتنی تیم ما

زهرا گرامی
متخصص سئو
زهرا گرامی کارشناس ارشد نرم افزار مسلط به سئو و بهینه سازی وبسایت ,مسلط html ,css ,آنالیز سایت ,وب مستر گوگل ,آنالیز تخصصی سایت ,محتوا نویسی و بهینه سازی محتوا ,سئو داخلی و خارجی سایت با 5 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و مشاوره تخصصی سئو
محمد یاری
متخصص طراحی وب سایت
لیسانس رشته نرم افزار، طراحی قالب بر پایه سئو، تسلط کامل بر زبان برنامه نویسی PHP، مسلط بر PHP,HTML,CSS, JAVASCRIPT,JQUERY و تسلط کامل بر وردپرس و طراحی قالب وردپرسی.
سمیه چراغی
متخصص سئو
سمیه چراغی کارشناس ارشد نرم افزار مسلط به سئو و بهینه سازی وبسایت ,مسلط html ,css ,آنالیز سایت ,وب مستر گوگل ,آنالیز تخصصی سایت ,محتوا نویسی و بهینه سازی محتوا ,سئو داخلی و خارجی سایت با 5 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و مشاوره تخصصی سئو
کیومرث ایمانی
مدیر عامل
با هدف توسعه کسب و کار در فضای مجازی کار خود را با سایت اگهی بازار بزرگ شروع کردیم و بهینه سازی سایت طبق درخواست مشتریان ایده ایجاد یک سایت بهینه سازی و سئو را فراهم ساخت. هم اکنون تیم قوی سئو برتر با برخورداری از دانش تخصصی و تجربه لازم در زمینه سئو توانسته است. خدمتی هر چند کوچک در جهت رفع مشکلات سایتها و کمک به توسعه کسب و کار کارخانجات و شرکتهای بزرگ نماید. جهت همکاری با سئو برتر رزومه خود و نحوه همکاری با تیم سئو برتر را از طریق فرم تماس با ما ارسال نمایید.