خدمات طراحی وب سایت
تجزیه و تحلیل
حضور آنلاین


استراتژی های دیجیتال موفق استراتژی است که از پایه بر اساس سئو وب سایت و یا کسب و کار خود شما را تجزیه و تحلیل و شروع به راه اندازی طراحی سایت نماید.

یک بررسی کاملا هویت مدار و اصلاح هر گونه موانع بالقوه به عملکرد وب سایت شما و ساخت پایه و اساس گسترده، کمک شایانی به تلاش های بازاریابی دیجیتال می کند. فراهم کردن تجزیه و تحلیل کامل طرح جامع توصیه شده از سوی کارشناسان ما ،و همچنین استراتژی های بازاریابی محتوا برنامه ای است که پشتیبانی از نیازهای کسب و کار و اهداف خود شما را تضمین می کند. همچنین ما را قادر خواهد ساخت تا بتوانیم اهداف مناسب که نقش مهمی در مبارزات بازاریابی شخصی خود در فضای مجازی ایفا می کند. را تنظیم و تعریف کنیم

Complete company analysis
یک تجزیه و تحلیل و بررسی کامل از شرکت و وب سایت شما و پژوهش کمپین برای گرفتن یک درک روشنی از صنعتی کسب و کاری که دارید. همچنین تعیین موقعیت فعلی در بازار امروز در مقابل رقبای فعلی و احتمالا رقبای که خواهید داشت.

ما همکاری نزدیک با مشتریانمان داریم زمانی که تصمیم می گیرند، هدف و مقصد خود را برای بازاریابی آنلاین ایجاد کنند. تیم سئو برتر متشکل از کارشناسان، با استفاده از یک طیف گسترده ای از ابزار های تست شده در بهینه سازی سایت، منابع و تکنیک برای تجزیه و تحلیل دقیق از کسب و کار، مشتریان و رقابت شما با آنها را یکجا جمع اوری کرده است. در پایان تجزیه و تحلیل و بررسی تیم سئو برتر، ما یک گزارش جامع از یافته ها و اطلاعات، که شامل توصیه های روشن و آگاهانه در مورد گام های بعدی است را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

استراتژی عمل کرد در دست اقدام
اطلاعات ارائه شده در گزارش های ما به شما شفافیت کامل از نحوه و روند بهینه سازی سایت را به شما می دهد و متعاقبا می تواند موجب افزایش مداوم و عملکرد راهبرد بهینه سازی سایت و یا شغل شما گردد.
وضع پروژه های بهینه سازی سایت
ما قادریم به طور موثر بهینه سازی سایتو خط مشی پروژه را از طریق فن آوریهای موجود در شرکت برنامه ریزی نماییم. همه متناسب با عنوان موثر به عنوان امکان پذیر برای پاسخگویی به نیازهای کسب و کار و اهداف تجاری از هر یک از مشتریان خود هستیم.تمام تلاش تیم سئو برتر این است تا امکانات موثر برای مواجهه با کسب و کار پر رونق با مشتریان خود را فراهم سازد.

پیشنهاد سئو برتر این است بی درنگ، تجزیه و تحلیل صفحات، تجزیه و تحلیل بازار، بررسی کامل محتوا، بررسی دقیق رقیب، بررسی مشتریان هدف، و تجزیه و تحلیل برنامه های تاثیر گذار را به ما بسپارید. ما همچنین “شخصیت" کاری که راهی موثر برای درک نیازهای کاربرانتان خود را در حالی که اولویت بندی ویژگی ها و قابلیت استراتژی شخصی شماست را برای رسیدن به موفقیت را ایجاد می کنیم. برخی از ویژگی های مفید در برنامه تجزیه و تحلیل ما عبارتند از: فیلترهای سفارشی، وظایف خودکار، ردیابی رویداد، تصویر ایده خلاق، مساعدت در تغییرات، روند پیشرفت بازدید کنندگان، برگرداندن مسیرهای هدف معکوس، به علاوه بسیاری از خدمات مطابق و تابع زیاد و هر آنچه شرکت شما به آن نیاز دارد

200
شرکتهای آنالیز شده
121
تحلیل بازار
1065
بررسی دقیق محتوا
100
تحلیل مشتریان
210
ردیابی رویداد
165
تجزیه و تحلیل صفحات

پروژه ها

پروژه های در دست اجرا

بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir
بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir سایت شرکت پلی آب صفا بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir بهینه …
بهینه سازی سایت tourspress.com
طراحی و بهینه سازی سایت tourspress.com (سئو ) سایت تورزپرس توسط تیم سئو برتر ...
بهینه سازی سایت بانه کولرز
بهینه سازی سایت سایت بانه کولرز همزمان با طراحی سایت فوق انجام گردیده است …
بهینه سازی سایت termeakhar.com
بهینه سازی (سئو ) سایت ترم آخر توسط تیم سئو برتر ...
بهینه سازی سایت shygunsys.com
بهینه سازی سایت shygunsys.com بهینه سازی و طراحی سایت شایگان سیستم توسط تیم سئوبرتر…
بهینه سازی سایت aquawin.ir
بهینه سازی (سئو ) سایت اکواوین توسط تیم سئو برتر ...
بهینه سازی و طراحی سایت s-clearance.com
بهینه سازی و طراحی سایت s-clearance.com شرکت سلطان تجارت بازرگان به عنوان یکی از بهترین ...
بهینه سازی سایتmoshaveran-bartar.ir
بهینه-سازی-سایتmoshaveran-bartar-ir مشاوران در تاریخ ۱ شهریور ۹۵ شروع شده ...

اعضای دوست داشتنی تیم ما

زهرا گرامی
متخصص سئو
زهرا گرامی کارشناس ارشد نرم افزار مسلط به سئو و بهینه سازی وبسایت ,مسلط html ,css ,آنالیز سایت ,وب مستر گوگل ,آنالیز تخصصی سایت ,محتوا نویسی و بهینه سازی محتوا ,سئو داخلی و خارجی سایت با 5 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و مشاوره تخصصی سئو
محمد یاری
متخصص طراحی وب سایت
لیسانس رشته نرم افزار، طراحی قالب بر پایه سئو، تسلط کامل بر زبان برنامه نویسی PHP، مسلط بر PHP,HTML,CSS, JAVASCRIPT,JQUERY و تسلط کامل بر وردپرس و طراحی قالب وردپرسی.
سمیه چراغی
متخصص سئو
سمیه چراغی کارشناس ارشد نرم افزار مسلط به سئو و بهینه سازی وبسایت ,مسلط html ,css ,آنالیز سایت ,وب مستر گوگل ,آنالیز تخصصی سایت ,محتوا نویسی و بهینه سازی محتوا ,سئو داخلی و خارجی سایت با 5 سال سابقه فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و مشاوره تخصصی سئو
کیومرث ایمانی
مدیر عامل
با هدف توسعه کسب و کار در فضای مجازی کار خود را با سایت اگهی بازار بزرگ شروع کردیم و بهینه سازی سایت طبق درخواست مشتریان ایده ایجاد یک سایت بهینه سازی و سئو را فراهم ساخت. هم اکنون تیم قوی سئو برتر با برخورداری از دانش تخصصی و تجربه لازم در زمینه سئو توانسته است. خدمتی هر چند کوچک در جهت رفع مشکلات سایتها و کمک به توسعه کسب و کار کارخانجات و شرکتهای بزرگ نماید. جهت همکاری با سئو برتر رزومه خود و نحوه همکاری با تیم سئو برتر را از طریق فرم تماس با ما ارسال نمایید.

در مورد پروژه خود برای ما بنویسید

اجازه بدید تیم سئو برتر درباره کسب و کار شما و رشد وب سایت شما  کمک کند.

اطلاعات تجزیه و تحلیل حرفه ای داشته باشید / بررسی دقیق بازاریابی و برند/ بصورت خاص استراتژی آنلاین خود را متناسب  برای رفع نیازهای خود به کار گیرید.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!