Google Voice چطور کار می‌کند

 

Google Voice چطور کار می‌کند

Google Voice سابقه تماس‌های شما (از جمله شماره تلفن شخص تماس‌گیرنده، شماره تلفن شخصی که با وی تماس گرفته شده، تاریخ، زمان و مدت تماس)، پیام(های) خوش‌آمد پست صوتی از قبل ضبط شده، پیام‌های پست صوتی، پیامک (SMS)، مکالمات ضبط شده و دیگر داده‌های مربوط به حساب شما را ذخیره، پردازش و نگهداری می‌کند تا این سرویس را به شما ارائه دهد.

Google Voice چطور کار می‌کند

Google Voice چطور کار می‌کند

شما می‌توانید سابقه تماس‌ها، پیام(های) خوش‌آمد پست صوتی، پیام‌های پست صوتی (صوتی و/یا کتبی)، پیامک (SMS)، و مکالمات ضبط‌شده را از طریق حساب Google Voice خود سازماندهی یا حذف کنید. چنین حذفی به سرعت بر نحوه نمایش حساب شما تأثیر می‌گذارد، اما صندوق ورودی و سابقه تماس برای تماس‌هایی که برایشان صورتحساب صادر شده در حساب شما قابل مشاهده باقی می‌مانند. حداکثر ۹۰ روز طول خواهد کشید تا نسخه‌های باقی‌مانده داده‌ها و حساب‌های حذف شده، بجز اطلاعات ثبت تماس، از سرورهای فعال ما حذف شوند و این نسخه‌ها ممکن است در سیستم‌های پشتیبان ما حفظ شوند. نسخه‌های بی‌نام اطلاعات ثبت تماس، با اطلاعاتی که از نظر شخصی قابل شناسایی نیستند در سیستم‌های ما باقی می‌مانند تا شرایط مورد نیاز گزارش و بازبینی ما برآورده شود.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

پست های مرتبط

  1. سلام مطلب خوب و آموزنده ای بود

    • شما لطفا دارین تیم بهینه سازی سئو برتر با بهینه سازی سایت بیش از 2۰۰ سایت در کشور یکی از تیم های پیشرو در عرصه بهینه سازی سایت می باشد . ا

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *