طراحی مجدد سایت باید چه ویژگی هایی را دارا باشد؟

 

آیا می دانید که طراحی مجدد سایت باید چه ویژگی هایی را دارا باشد؟

یکی از مهمترین دلایلی که موجب می شود فکر تعویض ظاهر یک سایت به ذهن ما خطور کند این است که طراحی مجدد آن سایت برای ما منافع جدیدی را به ارمغان آورد و کسب و کار ما را بهبود ببخشد.حال آنکه اگر به هر دلیلی تصمیم به طراحی مجدد یک سایت بگیرید این سوال برای شما به وجود می اید که طراحی مجدد سایت باید چه ویژگی هایی را دارا باشد؟

  • اولین قدم برای اینکار این است که گرافیک جدید و یا قالب جدید که برای سایت انتخاب می کنید را در معرض دید مشتری قرار دهدید تا آن را بپسندد.
  • اگر در طراحی جدید سایت تصمیم به تغییراتی در یک سری از بخش ها را دارید به طور مثال می خواهید بخشی را اضافه و یا حذف نمایید بهتر است آن را با مشتری هماهنگ کنید.
  • بهتر است در سایت قبلی زمان بارگزاری سایت جدید را به صورت معکوس قرار دهید.
  • شما موظف هستید که حتی بعد از بارگذاری سایت جدید نیز از مشتریان خود نظر خواهی کنید.
  • اگر تصمیم به طراحی مجدد سایت خود را دارید نکته ی مهمی که باید در نظر بگیرید این است که شرکتی که برای اینکار انتخاب می کنید از چه سابقه ای برخودار است و چه نمونه کارهایی دارد و مهمتر از همه اینکه چه خدمات پشتیبانی برای طراحی سایت شما در نظر می گیرد.امروزه رعایت نکان بهینه سازی سایت نیز در طراحی سایت نقش بسیار مهمی را ایفا می نماید و بسیار مهم است که فردی که طراحی سایت بر پایه سئو شما را بر عهده می گیرد از قوانین سئو نیز مطلع باشد.

دیگر دلایل طراحی مجدد سایت

یکی دیگر از مهمترین علت هایی که یک شخص تصمیم به طراحی مجدد سایت خود می گیرد افزایش ترافیک سایت می باشد.در برخی از مواقع مشتریان تمایلی به تغییر شکل ظاهری سایت از خود نشان نمی دهند اما اگر ظاهر سایت از نظر طراحان قدیمی است بهترین کار این است که قالب های جدیدی که کارایی های سایت قبلی فرد را دارند به آن نشان بدهند که موجب ترغیب شخص برای تغییر ظاهر سایت بشود.

کمکی که طراحی سایت به افزایش بازدید سایت می کند

مختصری در مورد طراحی مجدد سایت باید چه ویژگی هایی را دارا باشد؟

با توجه به این موضوع که به کارگیری گرافیک ها و قالب طراحی سایت مدرن تاثیر بسیار زیادی بر روی مخاطب می گذارد شما می توانید از جدیدترین قالب ها برای جذب مخاطب استفاده کنید.

همچنین تغییر در کد نویسی می توانید موجب سادگی و بهینه تر شدن سایت بشود و مدت زمان باقی ماندن در سایت را افزایش می دهد.

در طراحی صفحات داخلی سایت و همچنین ایجاد دسته ها پیچیدگی ایجاد نکنید.دسته بندی های اضافه و بی فایده را حذف نمایید.

تا آنجایی که می توانید کدهای جاوا را از سایت خود حذف کنید زیرا کدهای جاوا موجب می شود که سرعت بارگذاری صفحات پایین برود.

در نهایت باید بگوییم که طراحی سایت جدید با مشاوره و رعایت اصول و قوانین و استانداردهای طراحی سایت می توانید برا یسایت شما بسیار مفید باشد.

مشاوره در مورد طراحی سایت جدید را می توانید به سئوبرتر واگذار نمایید.تیم سئوبرتر با برسی و آنالیز سایت شما به شما خواهد گفت که آیا سایت شما نیاز به طراحی جدید خواهد داشته یا خیر و اینکه طراحی جدید سایت چه بازدهی برای شما خواهد داشت.

پست های مرتبط

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *