معرفی سایت ستاد

سامانه یا همان سایت ستاد یکی از  سایت های  معتبر  دولتی در  زمینه مناقصه و مزایدات کشور است که  از  طرف دولت برای نظارت برای مناقصه و مزایده در کل کشور  راه اندازی  شده است. این سایت بصورت پورتال  طراحی شده و  در هر بخش از  مناقصه و مزایده که کاربر کلیک نماید به بخش مربوط به مناقصه و مزایده بصورت مستقل وارد می شود.

 استعلام مناقصه و مزایده از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت سایت ستاد

برای  استعلام مناقصه و مزایده باید به این سایت مراجعه نمایید و از صحت مناقصه و مزایده در  سایت مربوطه اطمینان حاصل  کنید. همچنین برای در خواست مزایده می توانید  در سایت فوق هم  درخواست خود را انجام بدید.

 سایت ستاد
سایت ستاد

استعلام مناقصه در  سایت ستاد

 برای استعلام مناقصه  در  سایت  ستاد به لینک زیر مراجعه نمایید.
استعلام مناقصه
استعلام مناقصه
https://etend.setadiran.ir/etend/index.action
 برای استعلام مزاید به  لینک زیر مراجعه نمایید.
استعلام مزایده
استعلام مزایده

https://eauc.setadiran.ir/eauc/subscriberDispatch.action

خرید جزئی و متوسط در سایت ستاد

خرید جزئی و متوسط
خرید جزئی و متوسط

برای خرید جزئی و متوسط به لینک زیر مراجعه نمایید.

https://eproc.setadiran.ir/eproc/entry.do

انجام کلیه معاملات جزئی و متوسط کالا و خدمات بصورت تعاملی بین خریدار و تامین کننده از مرحله ثبت درخواست خرید، ارسال پاسخ توسط تامین کنندگان،انتخاب تامین کننده برنده، امضای سفارش/قرارداد، ارسال و تحویل و پرداخت در بستر امناستعلام، استعلام سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، سایت ستاد، بازنشر استعلام سامانه ستاد،لیست استعلام سایت ستاد، درخواست مزایده،اعلام نیاز،مناقصه ..

پست های مرتبط

  1. ممنون از مطلبتون

    • این سایت برای معرفی سایت ستاد ایران بصورت کامل در اختیار کاربران قرار گرفته است به سایت مرجع در مطلب مراجعه کنید . تنها برای طراحی سایت و بهینه سازی سایت با ما در تماس باشید

  2. به اطلاع دوستان محترم می رسانیم که سایت آریا تندر اولین و با سبقه ترین سایت مناقصات کشور می باشد و جهت در یافت راهنمایی برای ثبت وخدمات سایت ستاد ایران به سایت آریا تندر مراجعه نمایید.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *