بهینه سازی وبسایت در واقع شامل چه اقداماتی میشود ؟

 

بهینه سازی وبسایت در واقع شامل چه اقداماتی میشود ؟

در بهینه سازی وبسایت اقداماتی انجام میشود که ترتیب و میزان آنها از اهمیت خاصی برخوردا است به عبارتی میتوان گفت اگر بهینه سازی مطابق با اصول ارائه شده در زمان خود صورت نگیرد نه تنها به وبسایت کمکی نخواهد کرد بلکه از اعتبار آن نیز خواهد کاست تاحدی که ممکن است سایت در صورت سئوی نادرست و غیر اصولی جریمه یا در اصطلاح پنالتی شود .

اولین اقدام برای بهینه سازی وبسایت ها طراحی یک وبسایت برپایه اصول سئو می باشد در واقع نیاز به وبسایتی داریم که بر پایه اصل سئو طراحی شده باشد و این طراحی شامل بهینه سازی کدها ,استفاده از نوع قالب مناسب,استفاده درست از عناوین و کدهای موردنیاز برای ایندکس شدن درست مطالب وبسایت می باشد .

بهینه سازی وبسایت در واقع شامل چه اقداماتی میشود ؟
بهینه سازی وبسایت

مرحله بعد نوشتن محتوای درست و بهینه شده برای وبسایت می باشد که اگر به درستی انجام شود گامی بزرگ در برند شدن و بهینه شدن وبسایت است .نوشتن محتوای تخصصی و رعایت اصول سئو درآن باعث میشود هم موتورهای جست و جو و هم کاربران با دیدن وبسایت به آن اعتماد کنند و این اعتماد به دنبال خود بازدید های بیشتر و افزایش زمان بازدید ها را به همراه خواهد داشت که تاثیر آن برافزایش بونس ریت و نمره اعتبار سایت به طور وضوح قابل مشاهده است .

اقدام دیگر لینک های درست و متناسب با طبقه بندی موردنظر است اگر این مرحله درست انجام نشود میتواند باعث کاهش رتبه و اعتبار سایت شود .

علاوه بر لینک ها نیازمند برزورسانی وبسایت در تمامی زمینه ها هستیم که نشان دهنده پویا و و فعال بودن وبسایت است به عبارتی موتورهای جست و جو هیچ ارزشی برای یک سایت ایستاتیک قائل نمیشوند.

موارد گفته شده در بالا فقط موارد کلی برای بهینه سازی وبسایت می باشند و سئوی کامل نیازمند صدها اقدام تخصصی دیگر است .

پست های مرتبط

  1. با سلام و خسته نباشید برای سئو سایت تور چقدر هزینه دریافت می کنید؟

    • سایت تون را اعلام کنید و کلمه کلیدی را باید درج کنید تا هزینه اعلام گردد

  2. ببخشید شما می توانید به من برای بهینه سازی سایتم کمک کنید؟من میخواهم کلمه ی کلیدی تحصیل در کانادا رو به صفحه ی اول گوگل انتقال بدم دیدم که شما در این زمینه فعالیت داشتید

  3. مطلبتون در مورد سئو سایت خیلی خوب بود ممنونم به نظر من الگوریتم خاصی برای بهینه سازی سایت وجود داره که این الگوریتم از طریق گوگل تعیین میشه و مدام در حال تغییر است و بهترین کار برای اینکه بتونیم سایت خودمون رو به خوبی بهینه سازی کنیم اینه که از این الگوریتم ها مطلع شویم

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *