استفاده مناسب و نامناسب از کلمه کلیدی چه تاثیری بر سئو وبسایت دارد ؟

 

استفاده مناسب و نامناسب از کلمه کلیدی چه تاثیری بر سئو وبسایت دارد ؟

 

سئو و بهینه سازی وبسایت امروزه به  یکی از پرطرفدارتین و مهم ترین موضوعات در تجارت الکترونیک شده است و تمامی کسانی که علاقمند به فروش محصولات خود هستند  یا مایل هستند کسب و کارشان را به همه معرفی کنند به سئو و بهینه سازی سایتشان اهمیت می دهند.

اما نکته مهمی که در بهینه سازی  وبسایت ها بایستی به آن توجه کنیم این است که بهینه سازی و سئو وبسایت اگر به روش اصولی و طبق الگوریتم هایی که موتورهای جست و جو ارائه می کنند صورت گیرید می تواند در رونق گرفتن کسب و کارها بسیار موثر باشند .

از مهترین مواردی که تاثیرات قابل توجهی بر بهینه سازی و قدرت وبسایت ها دارند می توان به کاربر پسند بودن سایت اشاره کرد به عبارتی اگر وبسایت شما برای کاربر مفید باشد موتور جست از آن به عنوان یه منبع معتبر در نمایش نتایج جست و جوهای خود استفاده می کند .

استفاده مناسب و نامناسب از کلمه کلیدی چه تاثیری بر سئو وبسایت دارد ؟
استفاده مناسب و نامناسب از کلمه کلیدی چه تاثیری بر سئو وبسایت دارد ؟

در اینکه لینک های وبسایت,اطلاعات و اخبار وبسایت در بهینه سازی موثراند شکی نیست و بسیار واضح است که برای بهینه سازی حول کلمه یا کلمات کلیدی بایستی به موتورهای جست وجو اهمیت آنها را برای وبسایت خود اثبات کنیم به همین منظور اغلب صاحبان یا بهینه سازان وب سایت ها  کلمه ی کلیدی خود را در متن های سایت به مراتب تکرار می کنند و همچنین آنرا باگرفتن لینک های معتبر تقویت می کنند .

نکته اصلی و مهمی که در الگوریتم جدید گوگل بایستی به آن توجه کردن این است که تکرار زیاد و نامناسب کلمه کلید نه تنها برای سایت مفید نیست بلکه باعث میشود که از دید موتورهای جست و جو به عنوان یک سایت اسپم شناخته شود .

بهتر است در هرمقاله یا نوشته ای که در وبسایتتان قرار میدهید کلمه کلیدی را به طور کاملا عادی در متن بکار ببرید و هرگز دریک متن بیشتر از 15 باز آن را تکرار نکنید .

یک الگوی مفید به ازای هر سیصد کارکتروجود کمتر از سه بار تکرار کلمه کلیدی را پشنهاد می دهد!

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating / 5. Vote count:

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

پست های مرتبط

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *