آیا بهینه سازی وبسایت بر فروش بیشتر تاثیر می گذارد؟

 

آیا بهینه سازی وبسایت بر فروش بیشتر تاثیر می گذارد؟

 

اگر تا حال برای خرید یک محصول و جست و جوی مشخصات یک محصول در فضای مجازی جست و جو کرده باشید به احتمال زیاد از مانند اغلب مردم فقط بر روی چند لینک نمایش داده شده در صفحات اول کلیک کرده اید و شاید کمتر اتفاق افتاده که از صفحات سه به بعد به دنبال هدف خود باشید .

اما آیا نشان داده شدن وب سایت های مختلف در لینک های اول اتفاقی است یا برای این کار معیارهایی در نظر گرفته می شود ؟

سئو و بهینه سازی وب سایت ها امروزه به یکی از مهمترین مسائل در فضای مجازی و در دنیای پر رقابت تجارت الکترونیک تبدیل گشته است و این تاثیر به حدی است که می توان گفت تمامی وبسایت هایی که در لینک های اول نتایج جست و جو ها نمایش داده میشوند به مراتب بیشتر از رقبای خود در فروش محصولاتشان موفق هستند .

در بهینه سازی وب سایت چه اتفاقاتی می افتد؟

همانطور که از نامش پیداست بهینه سازی وبسایت شامل تمامی اقداماتی است که باعث می شود تمامی کاربرانی که درجست جوی محصولاتی مشبه محصولات شما می باشند به راحتی بتوانند محصولات ارائه شده توسط شما  و مشخصات آنها را مشاهده نموده و با اطلاعاتی که در اختیار آنها قرار میدهید از خرید خود اطمینان حاصل کنند.

 بهینه سازان چگونه یک وبسایت را بهینه می کنند؟

هر ساله معیارهایی یک وبسایت کاربر پسند و مفید توسط گوگل وسایر موتورهای جست و جو ارائه می شود که به آن الگوریتم گفته می شود و یک سایت در صورتی بهینه میشود و توسط موتورهای جت و جو در لینک ای اول به نمایش گذاشته میشود که تمامی الگوریتم ارائه شده روی آن اعمال شده باشد .تیم بهینه سازی و طراحی وبسایت سئو برتر یا استفاده از کارشناسان خود قادر است وبسایت شما را با رعایت تمامی اصول معتبر بهینه نموده و در حداقل  زمان ممکن بهینه شده آن را به شما تحویل دهد .

 

 

 

پست های مرتبط

  1. مقالتون مقاله ی بسیار خوبی بود من هم فکر میکنم که سئو و بهینه سازی سایت می تونه تاثیر بسیار بالایی در پیشرفت کارها داشته باشه

  2. برای اینکه یک کلمه ی کلیدی به صفحه ی اول گوگل بیاد چقدر زمان نیاز هس تو اینکه میخواستم بدونم که برای اینزمان تضمینی هم وجود داره یا اینکه نه

    • بستگی به کلمه کلیدی شما داره حتما باید کلمه کلیدی خود را اعلام کنید تا رقابت سنجی بسه و هزینه اعلام

  3. یعنی یک شرکت کوچیک که تازه تاسیس هم هست باید مبلغ زیادی بزاره واسه اینکه طراحی سایت و بهینه سازی سایت انجام بده؟این پول رو از کجا بیاره؟شما حاضرین این هزینه رو به صورت قسطی بگیرین؟

    • باید اعلام کنید که چی میخواهید و چطوری طراحی سایت را پرداخت می کنید حتما با شرکتهای این چنینی راه میاییم

    • بله، شرکت سئوبرتر با درک وضعیت اقتصادی به طور اقساط هم طراحی سایت میکنه.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *