Pay Per Click Management

  مدیریت پرداخت به ازای هر کلیک  (PPC)

پرداخت به ازای هر کلیک دارای تاثیر فوری و فوق العاده ارتقا سایت و کسب و کار شماست و نتیجه آن  قرار گرفتن در معرض دید بزرگتر و وسیعتر مخاطبین و مشتریان هدف خواهد بود و نتیجه بهتر و عالی این است که شما در صفخه اول  بهترین موتور جستجوی گوگل قرار می گیرید.

استراتژی مبارزه و رقابت ما برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان ما و شرایط  موجود در بازار طراحی شده اند. ارائه شرایط پرداخت روزانه به ازای هر کلیک در طول خدمات که شامل (کلیک کنید): جستجو  آگهی، تبلیغات فیلم، نمایش آگهی ها، PPC بازاریابی و تبلیغات اجتماعی  است جزو  خدمات سئو برتر است.

ما نتایجی را ارائه میدهیم که برای رسیدن به مشتریان بیشتر در دستیابی به اهداف کسب و کار خود به شما کمک خواهد کرد. همچنین حساب های مشتریان  را بر اساس قیمت و بودجه روزانه مدیریت می کنیم و پیشنهاد میدیم چطوری از پکیج های روزانه گوگل استفاده نمایند تا اطمینان کامل  برای رسیدن ROI حاصل شود .

نتایج برجسته ما با توجه به رویکرد پیچیده و مناسب ما که شامل مروری دقیق از کسب و کار مشتری ما و آرمان و اهداف وی برای تبلیغات گوگلی در طول تبلیغات کلیک کنید، است. و همچنین به عنوان یک بررسی از گزینه های یک لیست اولویت بندی فعالیت های تبلیغاتی توصیه می شود.

پرداخت تبلیغات جستجو

کسب یک ROI مثبت از طریق  تبلیغات جستجو(یا همان تبلیغات در گوگل) ppc بدست می آید. با تیم سئو برتر هزینه های کسب و کار شما عاقلانه و هدفمند در راه کسب و کار و موثر در تبلیغات خواهد شد.

بازاریابی PPC

با تیم سئو برتر مشتریان ارزشمند خود را به مشتریان وفادار و همیشگی تبدیل کنید, متخصصان تیم ما با استراتژی های خاص به شما کمک می کنند تا کاربرانی که فبلا نسبت به سایت و کسب و کار شما ابراز علاقه کرده اند باز گردانده شوند و تمام نیاز های کسب و کار شما را برآورده کنند.

تلیغات اجتماعی

آیا شما میخواهید برند خودتون رو به همه معرفی کنید یا ارائه خدمات بدهید یا تولید خدمات کنید ؟!  تیم سئو برتر با یک استراتژی تبلیغات اجتماعی به شما کمک میکند تا به اهداف مورد نظرتون برسید.

نمایش تبلیغات 

تیم ما با استراتژی های بازاریابی نمایش به شما کمک می کند تا نمایش و استفاده از برند شما  در بین کاربران افزایش یابد, ما می توانیم کمپین های برندتان را مدیریت کنیم و به همه معرفی کنیم . با تیم سئو برتر برند شما جهانی میشود.

ویدئو تبلیغاتی

تخصص تیم ما در تبلیغات آنلاین میباشد, تیم ما آماده است تا سود رقابتی شما را افزایش دهد با ساخت ویدئو تبلیغاتی که این کار منجر به نمایش همگانی برند شما خواهد شد.

تیم سئو برتر  تجربه کافی برای گرفتن جایزه در تبلیغات گوگل , bing ,Facebook, LinkedIn,Twitter و YouTube را  در بین رقبا دارد.

مطالعات موردی

تمام پروژه ها را ببینید

420

مدیریت ارائه PPC 

213

پرداخت تبلیغات جستجو

17

پروژه ویدیو تبلیغاتی

141

کمپین نمایش تبلیغات

98

Successful PPC Remarketings

315

پروژه تبلیغات اجتماعی

در مورد پروژه خود برای ما بنویسید

 

 

بهترین نتیجه را از بازاریابی آنلاین خود بدست آورید و جلوتر از رقبای خود باشید.

امروز با تیم سئو برتر تماس بگیرید تا حداکثر بازده از سرمایه گذاریاتان را بدست آورید

Testimonials

See all testimonials
Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).