Mobile Marketing Services

بازاریابی موبایل

هر روزه زیر ساخت ها و کانال های جدیدی پدیدار می شوند و باعث شده موبایل از دیگر ابزار ها سرآمد شود.

 

خدمات بازاریابی موبایل و بهینه سازی سایت سئو برتر

تعداد کاربران موبایل های هوشمند به طور مداوم در حال رشد می باشد و تعداد آنها فراتر از تعداد کاربران کامپیوتر های شخصی شده است به همین دلیل است که نمیتوان از مخاطبان گوشی و موبایل چشم پوشی کرد, بازاریابی موبایل باعث به وجود آمدن مشتریانی قوی برای کسب وکار شما و استاندارد هایی برای تبلیغات شما خواهد بود , بازاریابی موبایل کسب و کار شما را از طریق مخاطبان هدف در هر زمان و مکان بهبود می بخشد. 

بازاریابی تلفن همراه طیف گسترده ایی از فرصت ها را برای برقراری ارتباط با کاربران در سطح شخصی را فراهم میکند, با تیم سئو برتر شما میتوانید مخاطبان هدف مشخص تری که نه تنها بر اساس سن, جنس و مکان آنها باشد بلکه با توجه به علاقه مندی ها , داده های مرورگر موبایلشان جذب کنید.

تخصص ما طراحی وب سایت است, خدمات ما در امتداد نیاز های شماست, تیم سئو برتر با استراتژی های قوی می تواند انجمن ها , پروفایل مخاطبان و توسعه آنها را مدیریت کند.

41%

افزایش نرخ ارسال

51%

افزایش نرخ بازدید صفحه

+80k

میانگین صفحه نمایش

180k

دانلود

تیم سئو برتر با تجزیه و تحلیل و ارائه یک استراتژی بازاریابی تلفن همراه عالی , به شما کمک میکند تا متناسب با نیاز های کسب و کارتان از مخاطبان هدفتان بازدید بگیرید.

این فرصت بزرگ را از دست ندهید .

طراحی اولیه موبایل 

تیم ما به شما اطمینان میدهد که با تمرکز بر روی موبایل و کامپیوتر تجربه ی سیل عظیمی از ارتباط با کاربران را خواهید داشت.

هدف گیری دقیق

با تیم ما در بازاریابی موبایل موفق باشید و کسب و کارتان را بهبود بخشید , بازاریابی موبایل بخش مهمی در موفق بودن کسب و کار شماست به همین دلیل کمپین های موبایل جز اهداف ماست.

کمپین پیامک

تیم سئو برتر در بازاریابی گوشی همراه رویکردی متقابل با کانال در پیش میگیرد که ادغامی از کانال های مختلف تلفن همراه از جمله کمپین بازاریابی پیامکی می باشد استفاده میکند تا کسب و کارتان را بهبود بخشید.

Our case studies

See all projects
بهینه سازی و طراحی سایت s-clearance.com
بهینه سازی و طراحی سایت s-clearance.com  شرکت سلطان تجارت بازرگان به عنوان یکی از بهترین…
بهینه سازی سایت shygunsys.com
بهینه سازی سایت shygunsys.com بهینه سازی و طراحی سایت شایگان سیستم توسط تیم سئوبرتر…
بهینه سازی سایت بانه کولرز
بهینه سازی سایت سایت بانه کولرز همزمان با طراحی سایت فوق انجام گردیده است…
بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir
 بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir سایت شرکت پلی  آب صفا  بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir بهینه…

در مورد پروژه خود برای ما بنویسید

اجازه دهید تیم سئو برتر برای رشد بازاریابی آنلاین کسب و کار شما کمک کند و شور و هیجان را برای شغل شما فراهم سازد.

همین الان با تیم سئو برتر تماس بگیرید تا یک استراتژی قوی برای بازدهی قابل توجه سرمایه گذاریتان به شما ارائه دهد.

Testimonials

See all testimonials
مدت چهار سال است که با تیم سئو برتر کار می کنم و  سایت پیشرو تجارت و نامرو تجارت را  همراه با طراحی و بهینه سازی سایت در اختیار این تیم قرار دادم بسیار راضی  هستم و بعد از چند سال بعنوان برترین  خدمات قفل کارتی هوشمند  در کشور را برای هتلها و ساختمانهای مختلف انجام دادم. از  زحمات شبانه روزی این تیم واقعا  راضیم و تشکر  می کنم
اشکان فامیلی
اشکان فامیلی

 فوق لیسانس آی تی طراحی سایت – طراحی قالب با پایه سئو- تسلط کامل به زبان برنامه نویسی پی اچ پی – اجرای پروژه های کانورت ASP به کانفیگ سرور-مسلط به html-my SQl و زبان برنامه نویسی PHP طراحی قالب وردپرس و سیستم های مدیریت محتواPHP

مصطفی محمد علی نسب
بنیانگذار

 کیومرث ایمانی

با هدف توسعه کسب و کار در  فضای مجازی کار خود را با سایت اگهی بازار بزرگ شروع کردیم و  بهینه سازی  سایت طبق درخواست مشتریان ایده ایجاد یک سایت بهینه سازی و سئو را فراهم ساخت.

 هم اکنون تیم قوی سئو برتر با برخورداری از  دانش تخصصی و تجربه لازم در زمینه سئو توانسته است. خدمتی  هر چند کوچک در جهت رفع مشکلات سایتها و کمک به توسعه کسب و کار کارخانجات و شرکتهای بزرگ نماید. جهت همکاری با سئو برتر رزومه خود و نحوه همکاری با تیم  سئو برتر را  از طریق فرم تماس با ما ارسال نمایید.

کیومرث ایمانی
بنیانگذار