Web Design Services

بهینه سازی نرخ تبدیل

نرخ بهینه سازی (CRO)تبدیل عملکرد سایت با بهبود نسبت بازدید کنندگان سایت به مشتریان واقعی است. CRO  همچنین  به افزایش فروش کمک می کند، کلیک  از طریق نرخ بازدید و دیگر اهداف تعریف نشده بدون نیاز به افزایش میزان ترافیک به وب سایت شما کمک می کند. تا مشتریان واقعی را پیدا کنید.

نتایج نرخ تبدیل همچنین بازدهی سرمایه را از هر منبع ترافیک و مبارزات و رقابت شما را اجرایی و تحت تاثیر قرار می دهد. تا بالاتر از نرخ تبدیل خود، بهتر ROI شما خواهد بود. در حالی که بالاترین نرخ تبدیل بازدیدکنندگان  از نرخ بازگشت  سرمایه جلوتر خواهد رفت و بهترین بازگشت سرمایه نصیب شما خواهد شد.

CRO تقریبا هر جنبه دیگری از بازاریابی دیجیتال را بهبود می بخشد با افزایش ارزش وب سایت خود از طریق هر بازدید کننده. تغییرات مداوم  و طولانی با توجه به پیشرفت دائمی در CRO  و تست و ازمون  خطاست که آن را کامل می کند. به این ترتیب، حتی اگر شما از امروز تصمیم به ساخت یک وب سایت کاملا جدید کنید و لن را حفظ نمایید، قادر خواهید  استفاده از نتایج حاصل از تمام آزمون که در حال حاضر اجرا می شود را در اختیار بگیرید. اطلاعات حال حاضر شما یک دانش و بانک اطلاعات با روشهای مطلوب برای سرمایه گذاری بعدی شما مفید باشد.

تکنیک های CRO

A/B شکاف  آزمونها

ROI بهتر وب سایت

ما باور داریم که ارتباط موثر در آغاز همکاری ما را قادر به ایجاد یک "مسیر آزمون" که اهدافی قابل پیگیری و اندازه گیری و در عین حال خاص برای درآمد بیشتر، وفاداری مشتریان و به طور کلی افزایش سهم بازار  می باشد را ارائه خواهد داد.

Effective Copyrighting

ما  متمایل در دستیابی به اهداف پایدار از طریق پژوهش مستمر، توسعه بلند پروازانه مداوام، آنالیز دقیق و گزارش دقیق هستیم. تیم سئو برتر  متشکل از کارشناسان زبده و با تجربه در هر زمان راهی که برای تعامل و توسعه استراتژی مدیریت مشتریان و نرخ بازدید است را  آنالیز و بررسی می کنند.

Our case studies

See all projects
بهینه سازی و طراحی سایت s-clearance.com
بهینه سازی و طراحی سایت s-clearance.com  شرکت سلطان تجارت بازرگان به عنوان یکی از بهترین…
بهینه سازی سایت shygunsys.com
بهینه سازی سایت shygunsys.com بهینه سازی و طراحی سایت شایگان سیستم توسط تیم سئوبرتر…
بهینه سازی سایت بانه کولرز
بهینه سازی سایت سایت بانه کولرز همزمان با طراحی سایت فوق انجام گردیده است…
بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir
 بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir سایت شرکت پلی  آب صفا  بهینه سازی سایت http://filterpressco.ir بهینه…

تیم سئو برتر به شما کمک می کند تا بازدید کنندگان  را  به سایتان معرفی کنید که مشتری هدف شما باشند، تیم ما آماده برای کمک به بهینه سازی سایت شما و افزایش نرخ تبدیل است، ارائه یک برنامه بلند مدت با استراتژی  CRO موثر و موفق برای کسب و کار خود را میتوانید همین امروز از ما درخواست کنید.

21

CRO

15

طراحی وب سایت بروز

19

طراحی مجدد وب سایتها

17

A/B شکافت آزمون و خطا

16

طراحی وب سایت های در حال اجرا

111

اضافه کردن  اشتراک گذاری اجتماعی

تحلیلگران CRO ما  از بهترین ابزار در صنعت  بهینه سازی سایت برای جمع آوری و تجسم داده ها به منظور تسریع و تصمیم گیری موثر استفاده می کنند. ما همچنین تلاش می کنیم که شما برای برای بروز رسانی  سایت و ایجاد تغییرات  در کد وب سایت در هر زمان از بهینه سازی سایت که لازم باشد. دچار مشکل نشوید.

پیشنهاد ما تکنیک های  خیلی موثر  CRO ،شکافت آزمون و خطا، تست های چند متغیره، و همچنین روش های مختلف دیگر مانند تغییرات در طراحی سایت، مجاورت  عناصر، رنگ، زمینه و مسیرهای پیشرفت. ما از  تمامی این اطلاعات استفاده می کنیم تا زمانی که مشخص شود که ترکیبی از موارد بالا را  بالاترین نرخ تبدیل را تولید کند.

 

با استفاده از روش آزمون متمرکز شده است، ما مطمئن هستیم بهترین نتایج خاص برای شرکت  شما را  بدست می آوریم. تیم سئو برتر به طور مداوم  آنالیز و افزایش تمام جنبه های پیشرفت و توسعه  وب سایت شما را انجام می دهد، چک کردن (و دوباره چک کردن)  اینکه سایت چطور کار می کند و چه چیزی  باعث می شودکه بازدید کنندگان بیشتری  به مشتریان شما تبدیل می شود.


در مورد پروژه خود برای ما بنویسید

اجازه دهید تیم سئو برتر برای رشد بازاریابی آنلاین کسب و کار شما کمک کند و شور و هیجان را برای شغل شما فراهم سازد.

 با پرداخت هزینه کار آعاز می گردد. سرمایه گذاری با پکیج بازاریابی و استراتژی CRO ضامن توسعه توسط تیم سئو برتر است. در حالی که سرمایه بعد از انجام پروژه باز خواهد گشت.

Testimonials

See all testimonials
مدت چهار سال است که با تیم سئو برتر کار می کنم و  سایت پیشرو تجارت و نامرو تجارت را  همراه با طراحی و بهینه سازی سایت در اختیار این تیم قرار دادم بسیار راضی  هستم و بعد از چند سال بعنوان برترین  خدمات قفل کارتی هوشمند  در کشور را برای هتلها و ساختمانهای مختلف انجام دادم. از  زحمات شبانه روزی این تیم واقعا  راضیم و تشکر  می کنم
اشکان فامیلی
اشکان فامیلی

 فوق لیسانس آی تی طراحی سایت – طراحی قالب با پایه سئو- تسلط کامل به زبان برنامه نویسی پی اچ پی – اجرای پروژه های کانورت ASP به کانفیگ سرور-مسلط به html-my SQl و زبان برنامه نویسی PHP طراحی قالب وردپرس و سیستم های مدیریت محتواPHP

مصطفی محمد علی نسب
بنیانگذار

 کیومرث ایمانی

با هدف توسعه کسب و کار در  فضای مجازی کار خود را با سایت اگهی بازار بزرگ شروع کردیم و  بهینه سازی  سایت طبق درخواست مشتریان ایده ایجاد یک سایت بهینه سازی و سئو را فراهم ساخت.

 هم اکنون تیم قوی سئو برتر با برخورداری از  دانش تخصصی و تجربه لازم در زمینه سئو توانسته است. خدمتی  هر چند کوچک در جهت رفع مشکلات سایتها و کمک به توسعه کسب و کار کارخانجات و شرکتهای بزرگ نماید. جهت همکاری با سئو برتر رزومه خود و نحوه همکاری با تیم  سئو برتر را  از طریق فرم تماس با ما ارسال نمایید.

کیومرث ایمانی
بنیانگذار