تیم متخصص سئو با سرویس کامل بازار یابی آنلاین

تیم سئو برتر توسعه دهنده و تولید کننده محتوای موثر و همگام با تفکر تکنولوژی دیجیتال مارکتینگ رو به جلو می باشد. سئو برتر همیشه در روند بهبود ارتقا سایت پیشگام بوده و دارای رزومه فراوان در این زمینه می باشد

تیم سئو برتر فعالیت  خود را در عرصه انلاین مارکتینگ و خدمات طراحی سایت و بهینه سازی سایت از 5 سال پیش شروع کرده و با مدیریت و همفکری آقایان کیومرث ایمانی و محمد علی نسب اهداف سرویس دهی دیجیتال  را به تمامی هموطنان عزیز در سرتا سر جهان با برخورداری از بهترین روشهای طراحی سایت و بهینه سازی سایت اجرایی کرده است. سئو برتر از تمامی کسانی که در عرصه فناوری اطلاعات با ایده های جدید بهینه سازی و طراحی سایت دعوت به عمل می آورد .چنانچه  مایل به همکاری و اموزش با تیم سئو برتر هستند می توانند رزمه خود را از طریق فرم تماس با ما در میان بگذارند.

 نحوه همکاری :

1- شخص متقاضی  از هر نقطه کشور می تواند با سئو برتر همکاری نماید.

2-  شخص متقاضی یاد گیری در تهران جهت آموزش 3 ماهه  رایگان و  بصورت عملی می تواند در دفتر این تیم شروع به یاد گیری نماید.

3- افرادی که می توانند محتوای خوب تولید کنند حتما با ما در تماس باشند.

4- چنانچه  کار بهینه سازی و برنامه نویسی  شما تایید گردد. عضو این تیم خواهید بود.

200

بازاریابی در طول سال

143

آنالیز ترافیک  سایت

76

کمپین های ایمیل

41

رتبه اول جستجو

16

اعضای تیم

96

ایجاد کمپین سئو

200 خدمات مشتریان

رویدادهای برگزار شده

سخنرانی های عمومی

1200 صفحه سوشیال

چشم انداز سئو برتر

موفق ترین تیم بهینه سازی سایت. ما می خواهیم راهکاری را برای تغییر نگرش ها به شغل و کار شما ارائه بدیم،  تغییر نگرش در مورد گوش دادن و به اشتراک گذاری آنلاین کسب و کار شما.

 القائ انرژی مثبت در مشتریان

فعالیت بازاریابی دیجیتال ما صحبت کردن آنلاین در مورد کار شماست. کار سئو برتر برجسته سازی و توسعه خدمات رسانی شما به  مشتریان شماست. هر چند هم در نظر شما کوچک و یا بزرگ باشند.

بهینه سازی سایت گو پرافیت سئو
بهینه سازی سایت فراز کاویان

تیم طراحی ویهینه سازی سایت سئو برتر با افرادی مجرب و مسئولیت پذیر و با بهره گیری از دانش روز آی تی در زمینه⇓⇓

۱-بهینه سازی وبسایت در موتورهای جستجو (سئو)


 

۲– طراحی وب سایت های مدیریت محتوا ( cms)

۳-خدمات میزبانی وب سایت

۴-دوره های آموزشی seo

مطابق با آخرین الگوریتم موتور جستجوی گوگل آماده خدمات رسانی و عقد قرارداد با تمامی شرکتها می باشد. معتقدیم ارائه کیفیت بالاتر از حد انتظار مشتری شرط اول و اساسی برای ارتقای کار وشغل ماست .سئوبرتر با شرکتهای طراحی سایت مختلفی همکاری داشته و هنوز هم ادامه همکاری با بعضی از دوستان و شرکای بصورت جدی ادامه دارد. و در کار بهینه سازی سایت سئو (seo)خود را تیمی مدعی و صاحب سبک میداند.عمل و انجام پروژه های کاملا موفق از سوابق کاری تیم بهینه سازی وب ما در سایت وجود دارد. که نشان از همکاری گسترده با شرکتها و کارخانجات و توانایی بهینه کردن سایت بالا ی ۳۰ کلمه در مدت کوتاه از افتخارات این تیم بوده است. در   بهینه سازی وبسایت  سئو برتر  سه مرحله  در نظر گرفته می شود. که بصورت تصویری در زیر  به آن اشاره می کنیم.

۱- مرحله ای از سایت  شماست که ایراد و خطاهای کد نویسی  دارد و سئوبرتر آن را سئو قرمز قلمداد می نماید یعنی از طریق آنالیز سایت شما ایرادات  سایت با دقت تمام  لیست میگردد.

۲- مرحله لیست کردن  ایرادات و رفع  خطاهای موجود  که همان سئوی داخلی سایت می باشد.  و ما آن را مرحله زرد و یا سئو با مرتبه زرد نامگذاری کردیم

۳-مرحله سوم مرحله پایانی سئو می باشد که مرحله سبز سئو است و سایت شما در هر موتور جستجویی بهینه شده و توانایی رقابت با تمام سایتهای رقیب را دارد و ما آن را  سئو سبز می نامیم.


 

نقاط عطف در تیم سئو برتر
برخی از رویدادهای قابل توجه  بازار یابی و بهینه سازی سایت تیم سئو برتر به اختصار ذیل.

1392

1391 بهمن

تیم سئو برتر توسط گروهی از مهندسان متخصص در زمینه طراحی وب و بهینه سازی سایت تشکیل شده است. و هدف آن ایجاد رونق  کسب کار در کشور می باشد.

 

شهریور 1392

برنامه بهینه سازی سایت و بازار یابی  اولین بار  با سایت بازار بزرگ که با کلمه سایت اگهی در سطر یک گوگل قرار دارد شروع به کار کرد. این شرکت سایت متعددی در  زمینه طراحی سایت و بهینه سازی و سایت آگهی  دارد.webafra.com  در زمینه طراحی سایت seobartar.com در زمینه بهینه سازی سایت وbazarbozorg.net در زمینه سایت آگهی و bazarbozorg.org در زمینه سایت فروشگاه سازو....

 
 

بهمن 1394

دفتر مرکزی سئو برتر تهران خیابان ولی عصر تقاطع بهشتی

2014

 

اسفند 1393

خدمات بهینه سازی رسانه های اجتماعی ما بوسیله شرکت معتبر و مختلف  برای بسیاری از هموطنان فارسی زبان در سراسر دنیا استفاده شده است.

مهر 1391

شرکت ما برای بهینه سازی سایت و ایجاد سوشیال های مختلف و جدید برای تقویت کسب و کار ها هزینه زیادی پرداخت کرده و آمادگی لازم برای ارتقا هر کسب و کار را جهت اجرا  با استفداه از ابزار های کاری و تخصصی دارا می باشد