چک سئوی سایت

چک سئوی سایت:با چک کردن سئوی سایتتان میتوانید آنالیزی از سئوی سایتتان داشته باشید ونواقص را به راحتی برطرف نمایید.

 

بهینه سازی یک سایت دو مرحله ی اساسی دارد ۱-سئوی داخلی ۲-سئوی خارجی

برای این که بدانید سایت شما چقدر بهینه شده است سایت های متفاوتی وجود دارد به عنوان مثال سایت                woorank یکی از سایت هایی است که سایت شما را آنالیز کرده و درصد سئوی آن را به شما نشان خواهد داد سئوی داخلی اولین مرحله از بهینه سازی یک سایت است که تکنیک های خاص خود را دارد .

برای بهینه سازی خارجی یک سایت روشهای مختلفی وجود دارد به عنوان مثال یکی از از این مراحل گرفتن بک لینک از سایت های معتبراست وقتی سایت های معتبر به سایتتان بک لینک میدهند این برای یک موتو جست وجو به منزله ی اعتبار برای سایت شماست بک لینک هایی که ازیک سایت با پیچ رنک بالا به سایت شما میده ممکن  استdofollow  یا  nofollow باشد که هر کدام نیز ویژگی ها و کاربرد خاص خود را دارند .

بهتراست سایتتان را به شهرت برسانید و آن را به مردم معرفی کنید برای این کار میتوانید از شبکه های اجتماعی استفاده کنید به دلیل اینکه شبکه های اجتماعی از محبوبیت خاصی در بین مردم برخوردار هستند و مخاطبین زیادی دارند با تبلیغ در آنها می توانید ساییتان را به راحتی معرفی کنید .

یکی دیگر از روشهای مشهور شدن سایتتان استفاده از وبلاگ هاست  شما با استفاده از وبلاگ ها و انتشار مطالب سایتتان در آنها میتوانید به سایتتان شهرت بیشتری بدهید.همچنین میتوان با گذاشتن لینک سایتتان در سایت های پر بازدید محصولاتان را به مردم بشناسانید .

تیم بهینه سازی سئو برتر با ساتفاده از تکنیک های به روز بهینه سازی سایت شما را بهینه سازی کرده و سایتتان را در لیست انتخاب موتورهای جستوجو قرار داده تا بدن ترتیب سایتتان را به دنیا معرفی کرده و کسب و کارتان را رونق خواهند بخشید . 

درباره ما و این بلاگ

تیم سئو برتر به مشتریان خود کمک می کند که به بهترین نتیجه ممکن برسند.

رایگان درخواست کنید

تیم سئو برتر یک سرویس سئو حرفه ای را به شما ارائه می دهد که به شما کمک می کند که امتیاز جست و جوی شما افزایش پیدا کند و با کلمات کلیدی خود به بالاترین رتبه خود برسید.

اشتراک در خبرنامه!

Fields marked with an * are required

مطالب در مورد طراحی  سایت و سئو را بخوانید و نظرات خود را بنویسید مسرانه جواب خواهیم داد

 تمام پستها ی ما را یکجا ببینید
2دیدگاه ها
  • لارا احمدی
  • نوامبر 18, 2016
  پاسخ دادن

  چک سئوی سایت در چند ساعت اعلام می گردد؟

   • kiyomars
   • نوامبر 18, 2016
   پاسخ دادن

   چک سئوی سایت بعد از درخواست از بخش آنالیز رایگان در عرض نیم ساعت همراه با مشاوره کارشناسان ما تحویل و راهکاری سئو سایت برای شما اعلام می گردد

 

پیام بگذارید