طراحی سایت ریسپانسیو

2دیدگاه ها

 طراحی  سایت های  واکنش گرا یا  سایتهای  هوشمند

طراحی سایت ریسپانسیو چه نوع طراحی است؟

 ریسپانسیو  به معنی واکنش گرا  یعنی  سایتی که در طراحی بتواند  با نمایشگرهای مختلف بصورت هوشمند به  سایز نمایشگر در بیاید. یاب به عبارتی به حالت تبلت ویو و موبایل ویو تغییر ظاهر دهد. که این نوع طراحی بعد از  ظهور مو بایل های هوشمند و تبلت ها شکل گرفت تا کار بر بتواند با راحتی تمام تمامی  مطالب و منوهای سایت را در نمایشگر خود ببینید بنابراین طراحی سایت ریسپانسیو یک نوع  پیشرفت در زمینه طراحی سایت به حساب می آید.

آیا طراحی سایت ریسپانسیو در  سئو سایت  تاثیر دارد؟

قطعا  طراحی سایت ریسپانسیو در  بهینه سازی سایت  و یا همان سئو  سایت تاثیر مستقیم دارد. زیرا به دلایل زیر می توان اهمیت ریسپانسیو را مطر ح کرد.

۱-  باعث بهبود مطالعه کاربر  در موبایل و تبلیت می گردد.

۲- نمایشگر های مختلف و با سایز های مختلف هر روز در بازار عرضه می گردند و  بنابراین سایت ریسپانسیو مشکلی با عرضه محصولات بازار ندارد.

۳- یک سایت پر بازدید بدون ریسپانسیو  بودن می تواند کلی کاربر  از دست بدهد  و یا مخاطب را فراری دهد. زیرا که نزدیک به ۵۰ در صد کاربران از موبایل و تبلت استفاده می کنند.

 طراحی سایت واکنشگر  قطعا تحولی  بزرگ در عرصه طراحی  وب می باشد و می تواند دیتا درخواستی کاربر  را در هر زمان در دسترس قرار دهد. پس ضمن اینکه  کار اطلاع رسانی را سریع تر  کرده در بازار یابی  آنلاین و یا همان سئو مارکت نقش اساسی می تواند بازی کند.  و باعث فروش بیشتر  و در واقع نهادینه کردن بازار در فضای مجازی گردد.  

جمله معروف بیل گیتس اشاره دارد که  بازار آینده بدون فضای مجازی امکان توسعه نخواهد داشت.بنابراین بروز رسانی  سایتها  متناسب بغا موبایل و تبلیت هم جزو اهداف توسعه وب در اهداف پیش بینی شده برای طراحی وب جزو ملزومات  طراحی  است.

 جهت مشاوره طراحی سایت و یا سفارش  طراحی سایت  فرم زیر را پر نمایید.

Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

لطفا، به ما اطلاع دهید بهترین زمان برای تماس با شما از طریق تلفن (در صورت ارائه).

من دوست دارم پست های جدیدی را با ایمیل دریافت کنم

متخصص در امر بهینه سازی داخلی سایت ها،ارائه مشاوره های لازم در بهبود سئو سایت و بهینه سازی هدفمند سایت، پشتییبانی تخصصی سئو

درباره ما و این بلاگ

تیم سئو برتر به مشتریان خود کمک می کند که به بهترین نتیجه ممکن برسند.

رایگان درخواست کنید

تیم سئو برتر یک سرویس سئو حرفه ای را به شما ارائه می دهد که به شما کمک می کند که امتیاز جست و جوی شما افزایش پیدا کند و با کلمات کلیدی خود به بالاترین رتبه خود برسید.

اشتراک در خبرنامه!

Fields marked with an * are required

مطالب در مورد طراحی  سایت و سئو را بخوانید و نظرات خود را بنویسید مسرانه جواب خواهیم داد

 تمام پستها ی ما را یکجا ببینید
2دیدگاه ها
  • ahmadi
  • دسامبر 30, 2016
  پاسخ دادن

  لطفا اعلام فرمایید طراحی سایت ریسپانسیو همان طراحی سایت بر پای ه سئو است

   • kiyomars
   • دسامبر 30, 2016
   پاسخ دادن

   اگر منظورتون این است که طراحی سایت بر پایه سئو می تواند ریسپانسیو باشد. جواب بله

 

پیام بگذارید