طراحی سایت حرفه ای

بدون ديگاه

از آنجاییکه طراحی سایت حرفه ای مبحثی تجربی  همراه با دانش بازار یابی و گرافیکی است بنابراین تنها چند شرکت می تواند در  ایران ادعای طراحی سایت حرفه ای را داشته باشد. شرکتهایی که بهینه سازی سایت را به نحو احسن انجام می دهند و توانایی رقابت و بازار یابی از طریق سایت را به درستی با نمونه کارهای فراوان انجام داده اند. مبحث طراحی حرفه ای سایت مبحثی نیست که هر طراح سایت وارد  آن بشود و ادعای طراح حرفه ای را داشته باشد.
طراحی حرفه ای سایت یعنی مجموعه اقداماتی که برنامه نویس- گرافیست حرفه ای و از همه مهمتر یک بهینه ساز حرفه ای بر ای طراحی سایت حرفه ای برنامه و هدف مشخص داشته باشند و شروع به طراحی سایت نمایند. شایان ذکر است که تیم حرفه ای  طراحی و تیم حرفه ای بهینه سازی سایت  سئو برتر با بهره گیری از دانش فنی روز و متد ها و الگوریتمهای استاندارد گوگل همراه با مد روز طراحی سایت اقدام به سفارش پروژه طراحی سایت نموده و رضایت کامل کارفرمایان را تا این لحظه بدرستی  جلب کرده است.

طراحی سایت حرفه ای و نحوه  عمل کرد تیمی:

طراحی سایت با درخواست و قرار داد طراحی شروع و با مشاوره و جلسات متعدد اقدام به لیست کردن از درخواست مشتری  می انجامد. و با هماهنگی گرافیست و برنامه نویس شروع می گردد. و با نظارت سئو کار حرفه ای تیم قالب سایت بصورت حرفه ای طراحی و بهینه سازی می گردد. بعد از  طراحی سایت  نوبت به بهینه ساز سایت می رسد که تولید محتوای اورجینال از وظایف  بهینه ساز خواهد بود و  سایت در مدت  حداق ۵ الی ۶ ماه بصورت یک سایت پویا در اختیار کار فرما قرار  داده می شود. طوری که  سایت  طراحی شده نیاز کارفرما و کاربران را به یک اندازه تامین و در آمد مالی و مشتری را به همراه خواهد  داشت. هزینه طراحی یک سایت حرفه ای معمولا  تا ۱۰ برابر یک سایت معمولی با دیزاین معمولی است.اما شخصیت و اعتبار  فوقالعاده و تاثیر گذاری در فضای مجازی خواهد داشت هم از نظر جذب مخاطب و یا مشتری و هم از نحوه حیث درامد  و وجهه یک شرکت با سایت هم در  بازار امروز سنجیده می شود. مثل سایت های فروشگاهی معتبر در کشور ما یا سایت های ورزشی و اجتماعی  و خبری که درامد های بسیار بالایی دارند.

متخصص در امر بهینه سازی داخلی سایت ها،ارائه مشاوره های لازم در بهبود سئو سایت و بهینه سازی هدفمند سایت، پشتییبانی تخصصی سئو

درباره ما و این بلاگ

تیم سئو برتر به مشتریان خود کمک می کند که به بهترین نتیجه ممکن برسند.

رایگان درخواست کنید

تیم سئو برتر یک سرویس سئو حرفه ای را به شما ارائه می دهد که به شما کمک می کند که امتیاز جست و جوی شما افزایش پیدا کند و با کلمات کلیدی خود به بالاترین رتبه خود برسید.

اشتراک در خبرنامه!

Fields marked with an * are required

مطالب در مورد طراحی  سایت و سئو را بخوانید و نظرات خود را بنویسید مسرانه جواب خواهیم داد

 تمام پستها ی ما را یکجا ببینید